Ostatnia aktualizacja: 26.03.2021 08:01
Dwa oblicza polskiej drużyny narodowej - ostatnie pół godziny gry wyglądało naprawdę dobrze.
Węgry-Polska 3:3
Węgry-Polska 3:3Foto: Dawid Płaczkiewicz

Piłkarska reprezentacja Polski zremisowała w wyjazdowym meczu kwalifikacji do mistrzostw świata z Węgrami 3:3. Bramki dla naszej drużyny strzelili: Krzysztof Piątek (60. minuta), Kamil Jóźwik (61.) i Robert Lewandowski (82.).
Nasza drużyna narodowa przegrywała do przerwy, a od 52. minuty nawet 0:2.
W 59. minucie gry Paulo Susa wprowadził do gry Piątka, Jóźwiaka i Glika i od tego momentu zmienił się obraz gry naszej drużyny, której najpierw udało się doprowadzić do remisu 2:2, a gdy Węgrzy ponownie wyszli na prowadzenie, po raz kolejny wyrównać i zakończyć spotkanie wynikiem 3:3.

Posłuchajcie pomeczowej relacji z Budapesztu czwórkowego reportera - Dawida Płaczkiewicza.

W innych meczach naszej grupy Andora przegrała z Albanią 0:1, a Anglia pokonała San Marino 5:0.

Więcej informacji sportowych znajdziecie w Porannym przeglądzie sportowym, który przygotował Norbert Michalak.

***

Zenit Kazań pokonany po "złotym secie".

Nasza drużyna w strzelaniu z karabinu dowolnego z trzech postaw najlepsza w Pucharze Świata w Indiach.

Trzech Polaków w trzydziestce - najlepszy z nich Piotr Żyła był 10.