Remis z Holandią w Lidze Narodów

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2022 08:01
Reprezentacja Polski zremisowała na wyjeździe 2:2.
Reprezentacja Polski w piłce nożnej przed meczem z Holandią
Reprezentacja Polski w piłce nożnej przed meczem z HolandiąFoto: PAP / Leszek Szymański

Polscy piłkarze zremisowali na wyjeździe w Rotterdamie z Holandią 2:2 w swym trzecim meczu elity Ligi Narodów. Prowadzenie "Biało-czerwonym" dał w 18. minucie Matty Cash. Kilka minut po przerwie podwyższył Piotr Zieliński.

Później trafiali już tylko Holendrzy. W 51. minucie gola strzelił Davy Klaassen, a trzy minuty później wyrównał Denzel Dumfries.

Holendrzy mogli wygrać mecz, bo w doliczonym czasie gry rzut karny wykonywał Mamphis Depay, ale uderzył w słupek bramki bronionej dziś znakomicie przez Łukasza Skorupskiego. Skończyło się na remisie, co powinno satysfakcjonować kibiców po niedawnej porażce 1:6 z Belgią.

Mecz piłkarzy był najjaśniejszym punktem sportowego wieczoru, a o innych wydarzeniach soboty posłuchacie w dźwiękowej wersji Sportowego podsumowania dnia.

***

11 i 12 czerwca w Świeradowie-Zdroju w Górach Izerskich odbędą się zawody Cat Enduro MTB Series.