Poranny przegląd sportowy - 11 października 2022.
  • Poranny przegląd sportowy - 11 października 2022
Raków Częstochowa
Raków CzęstochowaFoto: shutterstock.com/Mikolaj Barbanell

Raków Częstochowa wygrał w poniedziałek z Miedzią Legnica 1:0 i dzięki temu zwycięstwu drużyna Marka Papszuna prowadzi w tabeli PKO Ekstraklasy po 12. ligowych kolejkach.

W spotkaniu z Miedzią Legnica gola na wagę zwycięstwa strzelił już w 2. minucie Ivi López. W 77. minucie rzutu karnego dla Miedzi nie wykorzystał Chilijczyk Ángelo Henríquez. Miedź zamyka tabelę, w 11 rozegranych spotkaniach uzbierała tylko 5 punktów.

Wczoraj grał także Widzew Łódź i wygrał z Piastem Gliwice 2:1 na wyjeździe.

Szczegóły i więcej informacji w dźwiękowej wersji Porannego przeglądu sportowego.

***

Robert Grzędowski

Iga Świątek przegrała trwający ponad 3 godziny finał z Barborą Krejcikową, w którym nie brakowało zwrotów akcji.

Poranny przegląd sportowy - 10 października 2022.

Można dojść do gry w Ekstralidze rugby mimo późnego startu w tej dyscyplinie. Trzeba jednak spełnić kilka warunków.