Kamil Czarnecki brązowym medalistą ME w zapasach

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2023 19:15
Polak w walce o trzecie miejsce wygrał z Serbem Alim Arsalanem 10:2.
Kamil Czarnecki
Kamil CzarneckiFoto: PZZ

Kamil Czarnecki zdobył brązowy medal zapaśniczych mistrzostw Europy w Zagrzebiu.
Polak rywalizujący w kategorii do 72 kg w stylu klasycznym w decydującej walce wygrał z Serbem Alim Arsalanem 10:2.
Polscy reprezentanci zakończyli zawody w stolicy Chorwacji z trzema brązowymi krążkami. Wcześniej wywalczyli je Katarzyna Krawczyk w kategorii do 55 kg i Sebastian Jezierzański w wadze do 86 kg w stylu wolnym.

***

Darek Fiuk

Na stołecznym torze wyścigów konnych po zimowej przerwie "bomba poszła w górę".

37-letni pięściarz pokonał przed czasem w I rundzie Alena Babicia z dobył mistrzowski pas federacji WBC w kategorii bridger. Pasy mistrzów Europy wywalczyli Michał Cieślak i Laura Grzyb, a Fiodor Czerkaszyn wygrał walkę w Las Vegas.

Polka w finale pokonała Białorusinkę Arynę Sabalenkę 6:3, 6:4.