Poranny przegląd sportowy - 31 stycznia 2017.
Aleksandra Król i Karolina Sztokfisz
Aleksandra Król i Karolina Sztokfisz Foto: AZS

Polscy sportowcy-studenci udanie rozpoczęli udział w Zimowej Uniwersjadzie w Ałmatach.
Nasze snowboardzistki zdominowały rywalizację w slalomie równoległym zajmując aż 3 miejsca w czołowej czwórce. Złoto wywalczyła Aleksandra Król, a w bezpośredniej walce o brąz spotkały się Weronika Biela i Karolina Sztokfisz. Ostatecznie podium wywalczyła Sztokfisz.
Blisko podium była też Ewelina Marcisz, która zajęła 4. miejsce w biegu na 10 km technika klasyczną. Dziś mocno przeziębiona Ewelina próbowała odrobić straty do czołowej trójki, ale zabrakło 8 sekund i ponownie skończyło się na 4. miejscu. We wtorek liczymy też na snowboardzistów i dwuboistów zimowych z multimedalistą Uniwersjad Adamem Cieślarem na czele.

Pierwszoligowa Wisła Warszawa nie zdołała sprawić niespodzianki i przegrała wczoraj w ćwierćfinale z mistrzem Polski Chemikiem Police 1:3.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji przeglądu.

Poranny przegląd sportowy - 30 stycznia 2017.