Marczyński wygrywa kolejny etap "Vuelty"

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2017 08:11
Poranny przegląd sportowy - 1 września 2017.
Tomasz Marczyński
Tomasz MarczyńskiFoto: Wikipedia

Tomasz Marczyński wygrał po raz drugi w tym roku etap kolarskiego wyścigu Vuelta A Espana. Polak był najlepszy na 12. etapie po długiej, samotnej ucieczce.

Agnieszka Radwańska awansowała do trzeciej rundy wielkoszlemowego turnieju US Open. Polska tenisistka pokonała w Nowym Jorku Julię Putincewą z Kazachstanu 7:5, 6:2. Kolejną rywalką Polski będzie Amerykanka CoCo Vandeveghe.

Agata Ozdoba stanęla na podium MŚ w judo, które trwają w Budapeszcie. W walce o trzecie miejsce w kategorii do 63 kg wygrała z reprezentantką Niemiec polskiego pochodzenia Martyną Trajdos. To pierwszy medal dla Polski w tych mistrzostwach świata.

Dziś w Kopenhadze polscy piłkarze zagrają z Dania o kolejne punkty kwalifikacji do mistrzostw świata w Rosji. Mecz Dania-Polska odbędzie się o 20:45.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.

Popołudniowy przegląd sportowy - 30 sierpnia 2017.