Sportowe podsumowanie dnia - 14 kwietnia 2018.
Piłka nożna
Piłka nożnaFoto: Wikimedia Commons/Tsutomu Takasu/Cc-BY-2.0

Jan Bednarek nie mógł sobie wyobrazić lepszego debiutu w w angielskiej ekstraklasie piłkarskiej.
Polski obrońca zdobył w 60. minucie bramkę dla drużyny Southampton. Jednak jego zespół przegrał z Chelsea 2:3.

Dwie bramki Igora Angulo i Górnik Zabrze może sie cięszyć z wygranej  w 31. kolejce piłkarskiej ekstraklasy. Losy spotkania rozstrzygnęły się w ostatnich 5 minutach, a jego bohaterem był  hiszpański piłkarz, który strzelił dwa gole. W 89. minucie honorową bramkę zdobył  dla Jagiellonii Karol Świderski. Dziś rozegrano również jeden mecz w grupie spadkowej. Piłkarze Cracovii wygrali u siebie z Piastem Gliwice 2:1.

Siatkarze PGE Skry Bełchatów pokonali u siebie ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:0 w meczu 30., ostatniej kolejki fazy zasadniczej ekstraklasy. Skra pierwszą część rozgrywek zakończyła na 2. miejscu. Pierwsze zajeła broniąca tytułu ZAKSA.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji przeglądu przygotowanego przez Norberta Michalaka.

***

Imponująca gala DSF Kickboxing Challenge 14.

Brązowy medalista olimpijski w zapasach Damian Janikowski wygrał z Yannickiem Bahatim w swoim trzecim zawodowym pojedynku w formule MMA. Walka odbyła się podczas gali KSW 43.

Na Torze Modlin sezon wyścigowy rozpoczęli dziś uczestnicy Avalon Extreme Race Day Cup. Na liście startowej imprezy dla kierowców pełnosprawnych i niepełnosprawnych znalazły się 74 nazwiska.