Ostatnia aktualizacja: 03.07.2018 08:11
Brazylia i Belgia zagrają w ćwierćfinale MŚ, a Radwańska w II rundzie Wimbledonu.
Maskotka MŚ - Rosja 2018 - wilk Zabiwaka
Maskotka MŚ - Rosja 2018 - wilk ZabiwakaFoto: Darek Matyja

Brazylijczycy pewnie pokonali Meksyk 2:0, a Belgia męczyła się z Japonią, przegrywając już w drugiej połowie 0:2. Ostatecznie jednak wygrała 3:2 strzelając decydującego gola w ostatniej z czterech doliczonych minut gry.
W ćwierćfinale mundialu Brazylia zagra z Belgią.

Brazylia - Meksyk 2:0 (0:0).
Bramki: 1:0 Neymar (51), 2:0 Roberto Firmino (88).

Belgia - Japonia 3:2 (0:0).
Bramki: 0:1 Genki Haraguchi (48), 0:2 Takashi Inui (52), 1:2 Jan Vertonghen (69-głową), 2:2 Marouane Fellaini (74-głową), 3:2 Nacer Chadli (90+4).

We wtorek o 16:00 w ostatnich meczach 1/8 finału Szwecja zagra ze Szwajcarią i Kolumbia z Anglią.

Wimbledon:
Agnieszka Radwańska wygrała po bardzo zaciętym meczu w pierwszej rundzie Wimbledonu z Rumunką Eleną-Gabrielą Ruse 6:3, 4:6, 7:5.

Poranny przeglad sportowy - 2 lipca 2018.