Radomka w półfinale MP

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2021 21:01
Siatkarki z Radomia ostatniego seta wtorkowego meczu z Legionovią wygrały do... dziesięciu.
Siatkówka - zdjecie ilustracyjne
Siatkówka - zdjecie ilustracyjneFoto: Robert Grzędowski

Znamy już wszystkie zespoły, które zagrają w półfinałach mistrzostw Polski w siatkówce kobiet.
Grono półfinalistek uzupełniła Radomka Radom, która wygrała w trzecim, decydującym o awansie meczu z Legionovią Legionowo  3:1 (25:23, 25:15, 22:25, 25:10), zwyciężając w ćwierćfinałowej serii spotkań 2-1.
Od pierwszej piłki wierzyłyśmy, że stać nas na awans i nawet po przegranym trzecim secie nie straciłyśmy pewności siebie wygrywając decydująca partię do dziesięciu - powiedziała środkowa bloku Radomki - Kornelia Moskwa (dźwięk obok)

Półfinały ekstraklasy siatkarek rozpoczną się 29 marca. Zagrają w nich: Radomka z Chemikiem Police i Developres Rzeszów z ŁKS-em Łódź.