Legia przegrała u siebie z Rakowem

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2021 22:01
Raków Częstochowa, Stal Mielec i Zagłębie Lubin wygrywają w sobotnich meczach piłkarskiej ekstraklasy.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: A_Lesik / Shutterstock, Inc.

W sobotę rozegrano trzy mecze 9. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.
W stolicy Legia Warszawa przegrała z Rakowem Częstochowa 2:3, a gwiazdą tego meczu był Ivi Lopez, który strzelił dwa gole - w 29. minucie z karnego i w 56. minucie z wolnego. Autorem trzeciego gola dla Rakowa był Fran Tudor (w 52. minucie). Bramki dla Legii zdobyli: Mahir Emreli w 33. minucie oraz Igor Kharatin w 70. minucie spotkania.

W innych sobotnich meczach Stal Mielec wygrała u siebie z Radomiakiem 1:0. Gola na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry pierwszej połowy strzelił z rzutu karnego Grzegorz Tomasiewicz. Warta Poznań przegrała 0:2 z Zagłębiem Lubin. Bramki strzelali: zdobyli Tomas Zajic (45 minuta) oraz Patryk Szysz (66 minuta).

O pozostałych wydarzeniach soboty, w tym m.in. medalu MŚ w kolarstwie Katarzyny Niewiadomej oraz awansie Huberta Hurkacza do finału turnieju tenisowego w Metz, możecie posłuchać w dźwiękowej wersji Przeglądu.

***

Kilka ciekawych walk podczas gali Tymex Boxing Night 18 w Obornikach.

Greczynka Maria Sakkari lepsza od Igi Świątek, Hubert Hurkacz ograł Petera Gojowczyka.

Polka dała przegrała w wyścigu ze startu wspólnego tylko z Włoszką Elisą Balsamo i Holenderką Marianne Vos.