Lech wygrał z Austrią Wiedeń

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2022 22:11
Pucharowe zwycięstwo klubu z Poznania, który wyraźnie 4:1 pokonał Austrię.
Kibice Lecha Poznań

Dobry mecz zakończony wyraźną wygraną Lecha Poznań - tak można podsumować mecz drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Konfernencji z Austrią Wiedeń.
Poznaniacy pokonał u siebie wiedeński klub 4:1 i awansował na drugie miejsce grupy C. Pierwszy w tabeli jest Villarreal, który wygrał w Izraelu z Hapoelem Beer Szewa 2:1.
Bramki dla Lecha w meczu z Austrią zdobyli Szwed Mikael Ishak (27. minuta), Michał Skóraś (64.) oraz Norweg Kristoffer Velde (76. i 90. minuta).
W pierwszym meczu grupowym Lech przed tygodniem przegrał w Walencji z Villarrealem 3:4.

***

Poranny przegląd sportowy - 14 września 2022.

Polscy koszykarze wygrali po dramatycznym meczu w ćwierćfinale mistrzostw Europy ze Słowenią 90:87.

Popołudniowy przegląd sportowy - 15 września 2022.