Męska sztafeta na podium ME w short tracku

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2023 16:45
Polscy łyżwiarze szybcy na krótkim torze wywalczyli drugi medal mistrzostw Europy w Gdańsku.
Brązowi medaliści ME short tracku 2023 - Michał Niewiński, Paweł Adamski, Łukasz Kuczyński i Diane SellierFoto: PZŁS / Mateusz Słodkowski

Polska męska sztafeta startująca w składzie: Paweł Adamski, Łukasz Kuczyński, Michał Niewiński i Diane Sellier - wywalczyła brązowy medal na rozgrywanych w Gdańsku mistrzostwach Europy w short tracku.
Nasza kobieca sztafeta w składzie: Natalia Maliszewska, Nikola Mazur, Kamila Stormowska i Gabriela Topolska zajęła czwarte miejsce.
Mieszana sztafeta zakończyła udział w zawodach na półfinale.
Indywidualnie na dystansie
1000 m Diane Sellier został sklasyfikowany na 6. miejscu, a Natalia Maliszewska na 9. pozycji.

W sobotę Natalia Maliszewska wywalczyła srebrny medal mistrzostw Europy na dystansie 500 m.

***

Barbara Skrobiszewska była druga w biathlonowym biegu na 12,5 km podczas Zimowej Uniwersjady w Lake Placid.