Magdalena Fręch nie zagra w trzeciej rundzie tenisowego turnieju w Madrycie

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2023 19:20
Polka w drugiej rundzie przegrała 6:7 i 3:6 z Amerykanką Jessicą Pegulą.
Magdalena Fręch
Magdalena FręchFoto: Shutterstock.com/Mai Groves

Magdalena Fręch odpadła z tenisowego turnieju WTA w Madrycie. Polka w drugiej rundzie przegrała z trzecią rakietą świata Amerykanką Jessicą Pegulą 6:7, 3:6.
Był to drugi pojedynek obu tenisistek, wcześniej grały ze sobą w Chicago 2021 roku. Wówczas także lepsza okazała się Pegula, która wygrała 6:3, 6:0.
25-letnia Fręch dotychczas świetnie radziła sobie w stolicy Hiszpanii. Przeszła bowiem dwustopniowe eliminacje, a potem w pierwszej rundzie pokonała Jasmine Paolini z Włoch.

***

Darek Fiuk

Zwycięstwo z Włochami zapewniło awans do mistrzostw Europy polskim piłkarzom ręcznym.

Aleksandra Mirosław była bezkonkurencyjna w zawodach Pucharu Świata we wspinaczce sportowej na czas w Seulu. Polka już w kwalifikacjach poprawiła rekord świata, a w finale wyśrubowała go do poziomu 6 sekund i 25 setnych.

Popołudniowy przegląd sportowy 28 - kwietnia 2023.