"Jamrozek wrażliwie" to podcast, który skłania do refleksji. To miejsce, w którym JA i ONI zamieniamy na MY. Bo spotkanie z kimś "innym" od nas, pozwala zobaczyć jacy sami jesteśmy naprawdę.
Kuba Jamrozek rozmawia o psychologii, relacjach, pokonywaniu trudności. Spotyka się z ludźmi, dla których - mimo różnych doświadczeń - "sky is the limit". Nie ucieka od rozmów z ekspertami, pamiętając, że najważniejsze nie są dane naukowe, a drugi człowiek.
Podcast "Jamrozek wrażliwie" jest okazją na powrót do najbardziej poruszających rozmów z "Wieczoru z Czwórką", poszerzonych o autorski komentarz.
W pierwszym odcinku: Renata Kim i historie osób niebinarnych
W pierwszym odcinku, którego premiera odbędzie się gościć będą Renata Kim, autorka książki "Pomiędzy. Historie osób niebinarnych", a także Lu Olszewski i Dagmara Koryluk. W kolejnym odcinku, swoją historią leczenia otyłości olbrzymiej podzieli się Magda Gajda, autorka reportażu "My, skrajnie otyli". Będzie to okazja do rozmowy o tym, jak ludzie ze skrajną otyłością radzą sobie ze złośliwymi określeniami: "wieloryby", "hipopotamy", "słonie" i wyrokami - "sami doprowadzili się do takiego stanu". Skrajna otyłość jest wielowymiarowa, a kluczem do zmiany jest pozwolenie sobie na pomoc.
Premiera nowego odcinka - co dwa tygodnie w poniedziałek.
"Rejon ruchu" i "Nie ma lekko"
Autorskie podcasty przygotowali też Piotrek Galus i Kamil Jasieński.
W "Rejonie Ruchu" Piotrek Galus poruszy tematy treningów, diet, fitnessu oraz sportu z ludzką twarzą, dostępnego dla każdego. Podcast dedykowany jest wszystkim, którzy chcą zrozumieć, jak zmieniać swoje ciało, zaczynając od zmian w głowie, ponieważ bez mentalnej transformacji nic się nie zmieni.
Kamil Jasieński zabierze nas w świat muzyki metalowej. W podcaście "Nie Ma Lekko" gośćmi dziennikarza Czwórki będą młode, jeszcze mało znane zespoły, uznane składy koncertujące po całej Europie i weterani sceny. Innymi słowy wszystko co najlepsze w polskim metalu i rocku.
Zapraszamy na podcast, który skłania do refleksji. To miejsce, w którym JA i ONI zamieniamy na MY. Bo spotkanie z kimś "innym" od nas, pozwala zobaczyć jacy sami jesteśmy naprawdę.
mat. prasowe/kul/rk