Małe grzeszki naszych słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2011 10:30
Drobne przewinienia, których dopuszczamy się w życiu prywatnym czy w pracy, zdarzają się każdemu. Oto do czego przyznali się słuchacze Czwórki...
Audio

Patrykowi Kuniszewiczowi udało się skłonić słuchaczy do małego publicznego rachunku sumienia. Wraz z Agnieszką Drążek prosił on na antenie o szczerość i prawdomówność. W zamian oferował rozgrzeszenie. Akcja zakończyła się sukcesem!

Badania pokazują, że 39% Polaków nie uważa nieprzestrzegania przepisów ruchu drogowego za przewinienie. Innego zdania są na szczęście słuchacze Czwórki. W audycji "W cztery oczy" przyznali się zarówno do przekraczania limitów prędkości, parkowania w niedozwolonych miejscach, blokowania wjazdów i wyjazdów, jak też do zatrzymywania się w zatokach autobusowych lub w miejscach oznaczonych kopertą. Co więcej jeden ze słuchaczy przyznał się do uczestnictwa w nielegalnych wyścigach samochodowych.

Kilku przyznało się również do niekasowania biletów w środkach transportu publicznego. Do czego jeszcze?

Jako małe grzeszki potraktowane ponadto zostały lenistwo, korzystanie z Facebooka w godzinach pracy, przeprowadzanie prywatnych rozmów przy użyciu telefonu służbowego, odstępstwa od diety, oszustwa podatkowe czy "lewe" zwolnienia lekarskie.

Patryka Kuniszewicza najbardziej zaskoczył jednak pewien słuchacz, który przyznał się do częstego mówienia "zmodyfikowanej prawdy".

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wysłuchaj całej audycji "W cztery oczy".

ap

Czytaj także

Jest lepiej z biurami podróży

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2011 09:09
W porównaniu z wynikami poprzedniego raportu, kiedy nieprawidłowości stwierdzono aż w 96% sprawdzonych przedsiębiorstw, tegoroczny kontrole biur podróży wypadły korzystniej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tomek Michniewicz: bez kasy da się zwiedzić świat

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2011 11:27
Dla początkujących podróżników najodpowiedniejszy jest kraj, który spełnia trzy kryteria: jest egzotyczny, po drugie bezpiecznym, a po trzecie tani.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nie ma Cię na Facebooku? Nie istniejesz?!

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2011 14:19
Kiedyś koniecznością było posiadanie strony internetowej. Dziś niezbędne jest konto na Facebooku. Mają je zarówno osoby prywatne, jak i większość przedsiębiorstw, firm czy nawet portali internetowych.
rozwiń zwiń