Nocne Polaków piżamy

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2011 15:10
Zajmujemy się tematem wieczornym i wcale nie takim łatwym. Jak dobrze wyglądać w łóżku? W piżamie.
Audio

Musi być przewiewnie, wygodnie i bawełnianie. Nie jest to taka prosta sprawa. Ażeby dobrze wyglądać nie wystarczy dobrać starej koszulki do szarego szlafroka. Zwłaszcza panowie nie mają łatwo.

- Dlaczego wszystkie męskie piżamy są takie brzydkie? - pyta prowadząca Justyna Dżbik. To trudny temat przyznaje Wiganna Papina, ale proponuje wygodne wyjście. Na górę zamiast koszuli na guziki, warto założyć zwykły biały t-shirt. Na dół zamiast długich bawełnianych spodni w paski, stylistka radzi wybrać bokserki do kolan.

- Taka szpitalna piżama w pręgi absolutnie nie! Nein, no! Pliss! - apeluje stylistka. Co jeszcze nie podoba się Wigannie Papinie? Posłuchaj audycji "Pod Lupą".

Panie mają trochę łatwiej, mogą wybierać pośród jedwabnych koszulek i t-shirtów z Hello Kitty. Wiganna Papina dobiera piżamy nawet do koloru pościeli. - W nocy ma być ładnie. Budzimy się, widzimy się w lustrze i mimo, że jesteśmy zaspani, wyglądamy okej!

Niektórzy w weekendy chodzą w piżamach po domu cały dzień. Inni słuchacze Czwórki buntują się mówiąc, że najlepiej im się jednak śpi nago.

- Jakie nudy! - ripostuje Wiganna Papina.


Zobacz więcej na temat: Justyna Dżbik
Czytaj także

Dżinsy na każdą okazję? Tak!

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2011 14:27
– Swego czasy dżinsy kojarzone były tylko z cowboyami. Dziś nawet w firmach, w których obowiązuje dress code są one dopuszczalne – zauważa stylistka Wiganna Papina
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak spakować się na wakacyjny wyjazd?

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2011 16:00
Ile wziąć par butów, ile spodni? Czy zabrać ze sobą kalosze albo ręcznik? Czego nie można zapomnieć, a co jest zbędne? Odpowiedzi m.in. na te pytania udzielała w Czwórce Wiganna Papina.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wypoczynek na hamaku: relaks i nowa moda (SONDA)

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2011 10:28
Bujanie jest zdrowe! I to nie tylko dla dzieci. To wnioski z badań naukowców z Genewy. Dlatego na rynku pojawia się coraz więcej hamaków, a Polacy powoli zaczynają doceniać ten sposób wypoczywania.
rozwiń zwiń