Marcin Nowak 06.06.2011

Francja zdemolowała Ukrainę przed meczem z Polską

Ukraina przegrała z Francją 1:4 w towarzyskim meczu rozegranym w Doniecku. W czwartek reprezentacja "Trójkolorowych" spotka się z Polską w Warszawie.
Ukraina - FrancjaUkraina - Francjafot. PAP/EPA

Rozpoczęło się od prowadzenia Ukrainy. W 51. minucie spotkania bramkę dla gospodarzy zdobył Anatolij Tymoszczuk. Pięć minut później wyrównał Kevin Gameiro. Drugą bramkę dla Francji zdobył w 87. minucie meczu Marvin Martin. Dwie minuty później kolejnego, trzeciego gola dla trójkolorowych strzelił Younes Kaboul, a w ostatniej minucie spotkania, wynik na 4:1 dla Francji ustalił ponownie Martin.

9. czerwca (czwartek) na stadionie Legii Warszawa z reprezentacją Francją towarzysko zagra Polska.

Ukraina - Francja 1:4 (0:0)

Bramki: dla Ukrainy - Anatolij Tymoszczuk (54); dla Francji - Kevin Gameiro (58), Marvin Martin (87, 90+2), Younes Kaboul (89).