Paweł Klocek 02.07.2011

Zaskakujący remis Argentyny w Copa America

Reprezentacja Argentyny zremisowała z Boliwią 1:1 w meczu otwarcia Copa America. Pierwszego gola strzelili niespodziewanie Boliwijczycy.
Reprezentacja ArgentynyReprezentacja Argentyny fot. PAP/EPA

W 48. minucie meczu bramkarza reprezentacji Argentyny Sergio Romero pokonał Edvaldo. Wyrównującego gola strzelił Sergio Aguero w 78. minucie spotkania.

Argentyna miała ogromną przewagę w tym spotkaniu. Jednak gwiazdy Albicelestes- Messi, Tevez, Lavezzi, Di Maria seryjnie marnowali sytuacje bramkowe.

W sobotę drugie spotkanie grupy A Copa America. Kolumbia zmierzy się z Kostaryką.

Argentyna - Boliwia 1:1 (0:0)

Bramki: dla Argentyny - Sergio Aguero (76); dla Boliwii - Edivaldo Rojas (47)

Sędzia: Roberto Silvera (Urugwaj). Widzów: 50 tys.

Argentyna: Sergio Romero - Javier Zanetti, Nicolas Burdisso, Gabriel Milito, Marcos Rojo - Ezequiel Lavezzi (Sergio Aguero 71.), Ever Banega, Javier Mascherano, Esteban Cambiasso (Angel di Maria 46.), Carlos Tevez - Lionel Messi.

Boliwia: Carlos Erwin Arias - Ronald Raldes, Ronald Rivero, Lorgio Alvarez, Luis Gutierrez - Jaime Robles, Walter Flores, Joselito Vaca (Jose Luis Chavez 64.), Jhasmani Campos (Juan Carlos Arce 80.) - Edivaldo Rojas (Rudy Cardozo 90.), Marcelo Martins.