Aneta Hołówek 07.08.2012

Małachowski nie dorzucił medalu do polskiej puli

Piotr Małachowski nie zdobył medalu w konkursie rzutu dyskiem na igrzyskach w Londynie.
Piotr Małachowskifot. PAPAdam CiereszkoPiotr Małachowski/fot. PAP/Adam CiereszkoPAP/Adam Ciereszko
  • Ostatnia seria w konkursie rzutu dyskiem - relacja Cezarego Gurjewa (PR1)

Polskie Radio zaprasza do słuchania relacji i transmisji z Igrzysk Olimpijskich, które nadawane są na antenach Programu Pierwszego, Trzeciego i Czwartego Polskiego Radia.

Piotr Małachowski zajął piąte miejsce w finałowym konkursie rzutu dyskiem - 67.19.

Polak bronił srebra zdobytego 4 lata temu w Pekinie. Nowym mistrzem olimpijskim został Niemiec Robert Harting. Srebrny medal zdobył Irańczyk Ehsan Hadadi, a brązowy - broniący tytułu Estończyk Gerd Kanter.

Po zawodach Polak nie ukrywał, że liczył na lepszy rezultat. "Srebro było w moim zasięgu" - podkreślił.