PolskieRadio 24
Mateusz Brożyna 27.09.2020

Serie A: gol i asysta Piotra Zielińskiego. Napoli gromi Genoę [WIDEO]

Piotr Zieliński strzelił gola i zaliczył asystę w meczu 2. kolejki włoskiej Serie A między SSC Napoli i Genoą. Zespół Polaka rozbił rywala 6:0 i został liderem rozgrywek.

Zieliński na listę strzelców wpisał się w 46. minucie spotkania, podwyższając wynik na 2:0.

Bundesliga: Bayern zatrzymany w Hoffenheim. Lewandowski nie uratował wyniku, koniec serii Bawarczyków

Kilka minut później reprezentant Polski asystował przy trzecim golu dla gospodarzy, którego strzelił Dries Mertens.

Piotr Zieliński opuścił boisko w 73. minucie, a jego miejsce zajął Faouzi Ghoulam. Ostatecznie drużyna z Neapolu pokonała Genoę 6:0.

Po dwóch kolejkach Serie A zespół SSC Napoli jest liderem tabeli z kompletem punktów.