Sytuacja na wschodzie - śledzimy sytuację na Ukrainie; informacje po ukraińsku pojawiają się na bieżąco w "Aktualnościach Jedynki" oraz w pasmach publicystycznych: "Sygnały dnia", "W samo południe", "Ekspres Jedynki" oraz "Polska i świat". We współpracy z Polskim Radiem dla Zagranicy Wiadomości po ukraińsku - przez cały tydzień po 10.00 i po 17.00.
MŚ w Lekkiej Atletyce Eugene 2022
Serwisy sportowe o godz.: 1.05 / 2.05 / 3.05 / 4.05 / 4.50 / 5.05 / 20.05 / 21.05
22.33 Kronika Sportowa
09.00-12.00 - "Lato z Radiem" z Ostrołęki - zapraszają Sława Bieńczycka i Roman Czejarek
Audycja plenerowa z Ostrołęki, gdzie tego dnia odbędzie się Familijny Piknik Lata z Radiem. W audycji o historii regionu i miasta, koronkach i wycinankach, z których słyną Kurpie, a także o tamtejszej gwarze i lokalnej kuchni . Powiemy też o atrakcjach turystycznych, muzeach i zabytkach Ostrołęki, odwiedzimy również Mauzoleum Bitwy pod Ostrołęką 1831. Będzie także mowa o sporcie i rekreacji w tym mieście (spływy kajakowe, nordic walking). Wśród naszych gości m.in. Jerzy Kijowski – historyk i regionalista, Czesława Lewandowska, - twórczyni ludowa, autorka nagradzanych słynnych kurpiowskich koronek, Wisława Bogdańska – mistrzyni kurpiowskich wycinanek, Krzysztof Augustyniak z Mauzoleum Bitwy pod Ostrołęką, Andrzej Bis z Kurpiowskiej Organizacji Turystycznej.
Poza tym dwukrotnie połączymy się z Patrykiem Michalskim, który opowie o jubileuszu Centrum Słuchu w Kajetanach.
14.00-15.00 - "Muzyczna Jedynka" / audycja z Ostrołęki - zprasza Iza Żukowska
15.00-16.00 - "Gdzie jest Pan Cogito" - zaprasza Małgorzata Raczyńska-Weinsberg
Wybaczenie, przebaczenie, odpuszczenie. Te słowa są jednymi z najpiękniejszych jakie znamy. Wybacz komuś jego winy to zrzucić ciężar, często trudny do zniesienia. Czym jest w swojej istocie wybaczenie? Czy możemy wybaczać temu, który o nie nie prosi? Wreszcie czy w relacjach Narodów wybaczenie jest zawsze prawdziwym i słusznym procesem ? Na te pytania odpowiedzą:
- ks. prof. Piotr Mazurkiewicz - politolog, etyk i filozof z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie;
- prof. Grzegorz Kucharczyk - historyk z Polskiej Akademii Nauk;
- prof. Tomasz Grzegorz Grosse - europeista z Uniwersytetu Warszawskiego.
16.00-18.00 - "Lato z Radiem Extra" / audycja z Ostrołęki - zaprasza Iza Żukowska
20.00-21.00 - "Jeden na godzinę" - zaprasza Marcin Kusy
Pierwszy utwór, pierwsza płyta, pierwszy koncert, ale nie tylko. Ciekawostki i dużo najlepszej muzyki, a w każdym odcinku inna postać. W audycji „Jeden na godzinę” przybliżymy Państwu sylwetki największych gwiazd muzycznych.
Bohaterem odcinka będzie Robert Plant.
00.00– 01.00 – Jam session – prowadzi Przemysław Psikuta
01.00 – 07.00 – Fantazja polska – prowadzi Krzysztof Dziuba
Wojciech Kilar, Orawa wyk. Polska Orkiestra Kameralna/Wojciech Michniewski; Wojciech Kilar, Siwa Mgła, wyk. Wiesław Ochman – baryton, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej, dyr. Antoni Wit; Wojciech Kilar, Kościelec 1909, wyk. Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, dyr. Jerzy Maksymiuk; Paweł Piotr Pietruszewski, Riff-Fonia, wyk. Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus, dyr. Anna Duczmal-Mróz; Wojciech Kilar, Riff 62, wyk. Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, dyr. Antoni Wit; Cezary Duchnowski, Devil’s Fiddle, wyk. Maniucha Bikont – śpiew, tuba, Mikołaj Pałosz – skrzypce diabelskie, Radical Polish Ansambl; Fryderyk Chopin, Mazurki op. 59, wyk. Ewa Pobłocka; Cezary Duchnowski, Devil’s Fiddle MK2, wyk. Magdalena Bojanowicz – wiolonczela, Cezary Duchnowski – elektronika; Tadeusz Szeligowski, Cztery tańce polskie, wyk. NOSPR, dyr. Mirosław Jacek Błaszczyk; Fryderyk Chopin, Pieśni /wybór/, wyk. Aleksandra Kurzak, Mariusz Kwiecień, Nelson Goerner; Ignacy Feliks Dobrzyński, II Symfonia c-moll „Charakterystyczna”, wyk. Polska Orkiestra Radiowa, dyr. Łukasz Borowicz; Józef Władysław Krogulski, Koncert fortepianowy E-dur, wyk. Regina Smendzianka – fortepian, Orkiestra Polskiego Radia, dyr. Jerzy Gert;Henryk Wieniawski, Wariacje na temat własny op.15, wyk. Bartłomiej Nizioł – skrzypce, Waldemar Malicki – fortepian.
07.00 – 10.00 – Poranek Dwójki – prowadzi Piotr Kędziorek
10.00 – 12.00 – Upiór w eterze – Waldemar Malicki Show
12.00 – 13.00 – Mazurek słucha: Janusza Strobla – prowadzi Robert Mazurek
13.00 – 15.00 – Duża czarna – prowadzi Przemysław Psikuta
15.00 – 17.00 – Dwójka na miejscu – za jeden uśmiech - prow. Maria Czok, Paweł Siwek
Podróż szlakiem słynnych dworków, pracowni i domów, które należały do artystów. W naszej wakacyjnej audycji "Za jeden uśmiech" wyruszamy w podróż w przeszłość śladem polskich dworów. O ich wyjątkowej specyfice na tle innych europejskich dworów i roli kulturotwórczej porozmawiamy z Aleksandrą Jakóbczyk - Golą - kulturoznawcą, filologiem i historykiem sztuki. O codziennych historiach ziemiańskich rodzin z początku XX wieku, w których przegląda się historia Polski i Europy opowie Anna Mieszczanek - publicystka, autorka m.in. książki "Przedwojenni. Zawsze był jakiś dwór". Zabierzemy też Państwa do pięknych, unikatowych ogrodów i parków, w których przyroda jest nierozerwalnie związana z historią i ze sztuką. Będziemy w Łazienkach Królewskich, po których nas oprowadzą: Beata Kańska - kierownik Działu Ogrodu Muzeum Łazienki Królewskie i Magdalena Lewna, kierowniczka Ośrodka Edukacji Łazienek Królewskich. Jak w każdą sobotę przygotowaliśmy również dla Państwa konkurs.
17.00 – 18.30 – Wakacje z płytami – prowadzi Aleksander Laskowski
Popołudnie z gitarą. Wykonawcy: Narciso Yepes, Andrés Segovia, John Williams i Göran Söllcher
18.30 – 19.00 – Miejscówka z Dwójką / Ewa Liebchen
Muzyka-Mebel
Punktem wyjścia do mojej Miejscówki z Dwójką był utwór Oddity, który napisałam zainspirowana wyjątkową kolekcją mebli autorstwa dwójki młodych polskich projektantów Ewy Bochen i Macieja Jelskiego z KosmosProject, a wykonaną w pracowni SquareDrop w Milanówku. Twórcom zależało na stworzeniu mebli, które będą inspirować artystów innych dziedzin i z obiektów sztuki użytkowej staną się dziełami sztuki. Kolekcja obejmuje zapomniane formy takie jak kabinet, etażerka, kolumna czy gondola, pokazane w nowoczesnej odsłonie, lecz wykonane z zachowaniem tradycyjnych technik sztuki rzemieślniczej. Powtarzające się w kolekcji motywy takie jak koło czy kula były inspiracją dla mnie przy tworzeniu muzyki. Tak też powstawała dźwiękowa identyfikacja dla kolekcji Oddity o tym samym tytule, a partię elektroniki stworzył do tego utworu Sławomir Kupczak. Kompozycja będzie miała swoją premierę właśnie podczas Miejscówki z Dwójką. Całość nagrałam w pracowni w Milanówku, i tak jak inspiracją do utwory Oddity były meble tak dobór reszty programu podyktowało samo miejsce - wnętrze galerii wypełnione sztuką, najwyższy kunszt tradycji rzemieślniczej i szacunek do samego surowca jakim jest drewno oraz piękna zielona milanowska przyroda na zewnątrz. Także w tym wypadku muzyka wpisała się w miejsce, a raczej w Miejscówkę. Stąd przewrotne nawiązanie do konceptu Erica Satie z początku XX wieku.
19.00 – 22.00 – Letnia promenada – prowadzi Marcin Majchrowski
Wojciech Kilar IV Symfonia „Sinfonia de motu” na sopran, baryton, chór mieszany i orkiestrę, wyk. Iwona Hoosa – sopran, Jarosław Bręk – baryton, Chór i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej, dyr. Antoni Wit (Warszawa, 2.10.2005)
Choralvorspiel [Preludium chorałowe] na orkiestrę kameralną, wyk. Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia i Telewizji, dyr. Antoni Wit (Katowice, 29.09.1990)
I Koncert fortepianowy, wyk. Peter Jablonski – fortepian, Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, dyr. Antoni Wit (Warszawa, 27.09.1997)
Orawa na orkiestrę smyczkową, wyk. Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, dyr. Antoni Wit (Katowice, 19.01.2001)
Bela Bartók in memoriam – oda na skrzypce, instrumenty dęte i 2 perkusje, wyk. Władysław Wochniak – skrzypce, Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, dyr. Michał Baranowski (Katowice, 1959)
Siwa mgła – na baryton i orkiestrę, wyk. Andrzej Bachleda – baryton, Wielka Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia i Telewizji, dyr. Jacek Kaspszyk (Katowice, 7.06.1980)
Muzyka filmowa do Draculi i Pana Tadeusza (wybór), wyk. Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, dyr. Antoni Wit
22.00 – 23.00 – Słuchowisko na lato: Dariusz Dunowski „Marlon Story”, czas 47’, prod. 2012, reżyseria Dariusz Dunowski, realizacja akustyczna Andrzej Brzoska, opracowanie muzyczne Tomasz Obertyn
Obsada: Olgierd Łukaszewicz (Stary Marlon), Grzegorz Małecki (Młody Marlon), Joanna Szczepkowska (Ona), Anna Sroka-Hryń (Maria), Magdalena Różczka (Lisa), Paweł Ciołkosz (Susho), Hanna Konarowska (Dziewczyna Pierwsza), Natalia Rybicka (Dziewczyna Druga), Józef Pawłowski (Chłopak)
23.00 – 00.00 – Nocna strefa – prowadzi Magdalena Tejchma
"Informacje po ukraińsku w Trójce" od poniedziałku do czwartku o godz. 10.30, 14.30 oraz 18.30, w piątek o godz. 10.30, 14.30 i 18.00, a w weekendy o godz. 11.00, 15.00 i 18.00.
00.00 - 02.00 W Rytmie na Trzy – Tomasz Dudek
02.00 - 04.00 Apteka Nocna – Jędrzej Kodymowski
04.00 - 06.00 Trójka Budzi: JAZZ’N’BASS - Michał Grabkowski
06.00 - 09.00 Bed & Breakfast – Piotr Firan / Raf Uzar
6:50 Niejasne przepisy dot. wprowadzania psów na plaże. Okazuje się, że nie zawsze mimo zakazu lokalnych przepisów wypoczynek z psem jest zabroniony. Kiedy i gdzie można wypoczywać z psem, i czy to w ogóle kulturalne i bezpieczne – przyg. J. Maraszek
7:15 Przemysł filmowy w Hollywood nie będzie już ustępował chińskim cenzorom filmowym. Oznacza to m.in. koniec cenzurowania tatuaży czy nie pokazywania flag Tajwanu. Dlaczego Hollywood decyduje się na taki krok? - przyg. J. Pachlowski
8:15 Łączenie z Nową Wsią. Tam na Master Truck jest Polskie Radio Kierowców. Co czeka nas jeśli odwiedzimy Master Truck w sobotę?
8:35 Kultowy Orient Express wróci na tory! Pomogło w tym odkrycie w Polsce. W Małaszewiczach znaleziono 17 oryginalnych wagonów. Reaktywowany Orient Express ruszy przed Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu w 2024 roku – przyg. J. Niewiarowski.
8:45 Już dziś Lato z Radiem w Ostrołęce. Na miejscu, na familijnym pikniku wiele atrakcji m.in. strefa dla dzieci czy treningi gimnastyczne. Goście: Sława Bieńczycka i Roman Czejarek, prowadzący sobotnie Lato z Radiem.
09.00 - 10.00 Śniadanie w Trójce - Beata Michniewicz
Goście: Radosław Fogiel, Prawo i Sprawiedliwość, Marcin Kierwiński, Koalicja Obywatelska (Platforma Obywatelska), Paweł Sałek, Kancelaria Prezydenta, Tomasz Trela, Nowa Lewica.
10.00 - 12.00 Lista Przebojów Trójki po Godzinach – Tomasz Miara
12.00 - 13.00 Trzy gramy Redbada – Redbad Klynstra
Nowy cyrk! To właśnie on, tym razem będzie rozważany przez Redbada. O sztuce sztukmistrzów, o rozwoju nowych form cyrkowych oraz o tym, dlaczego ta forma rozrywki i sztuki wciąż, mimo różnych innych, cyfrowych propozycji Redbad porozmawia z Iwoną Kornet, która od lat sztukmistrzami się zajmuje.
13.00 - 15.00 Świat Do Trzeciej - Rafał Tomański
13.15 Mapa wojenna Ukrainy. Ukraińskie wojsko zniszczyło w nocy rosyjski sprzęt wojskowy na południu Ukrainy. Użyto do tego pozyskanego od Amerykanów systemu artylerii rakietowej HIMARS. Wcześniej władze obwodów odeskiego i ługańskiego informowały o zakończonych powodzeniem atakach na rosyjską bazę i magazyny amunicji między innymi w Nowej Kachowce, a także e powiatach snihuriwskim i basztańskim w obwodzie mikołajowskim, w Radeńsku pod Chersoniem oraz w Kadijewce w obwodzie ługańskim. Gość: Gen. Roman Polko.
13.25 Japonia tydzień po zamachu na byłego premiera Abe. Co po wyborach, jak reaguje społeczeństwo, czy śledztwo się rozwija? Gość: Maciej Pletnia, doktor nauk humanistycznych, Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu, UJ.
13.35 Nowa konstytucja w Chile. Projekt konstytucji spełniający postulaty o charakterze socjalnym, zaaprobowało dwie trzecie wybranego przed rokiem w drodze powszechnego głosowania Zgromadzenia. Nowa ustawa zasadnicza ma zastąpić dotychczasową, wielokrotnie reformowaną w ostatnich latach konstytucję z czasów dyktatury generała Augusto Pinocheta. Gość: Michał Strzałkowski.
13.45 Wyścig na stanowisko szefa partii konserwatywnej w Wielkiej Brytanii. Zostało ich pięcioro. Coraz bliżej finałowej dwójki kandydatów do zastąpienia Borisa johnsona na stanowisku szefa Partii Konserwatywnej, a co za tym idzie - na stanowisku premiera. Gość: Adam Dąbrowski.
14.15 Sri Lanka, bieżąca sytuacja po serii wielotygodniowych protestów. Gość: Tomasz Augustyniak, Korespondent PAP w Bangoku.
14.25 Łączenie z Fidżi, szczyt państw Pacyfiku, budowanie wpływów przez Chin, kontrofensywa Zachodu pod wodzą USA. Gość: Joanna Siekiera, Prawnik z Uniwersytetu Bergen, doradca NATO.
14.35 Środek Od Środka - Rafał Tomański. Odcinek będzie poświęcony nastrojów antykoreańskim w Japonii, które o mało co nie odżyły po zamordowaniu byłego premiera Japonii. Skąd się biorą, jak wyglądały wcześniej np. po wielkim trzęsieniu ziemi w Tokio w 1923, po którym dokonano masakry Koreańczyków.
14.45 J.Biden w Izraelu i Arabii Saudyjskiej. Gość: Wojciech Cegielski.
15.00 – 16.00 Francuski łącznik – Monika Małkowska
A TERAZ! Co to jest teraz? Czy uświadamiamy sobie, że to TEN moment i że nigdy się nie powtórzy? To właśnie chwila, kiedy trzeba ruszyć do akcji – jeśli impuls jest dostatecznie mocny. Jakiej akcji? Wyznać miłość, sprzeciwić się niesprawiedliwości, przestać udawać zadowolonego, kiedy wszystko w środku się burzy, wykrzyczeć niezgodę. Teraz! Francuski Łącznik pokazuje TEN moment. TERAZ!
16.00 - 19.00 Trójka LatteMmm… - Karol Gnat
19.00 - 22.00 Departament Rytmu – Radosław Okrasko
22.00 - 00.00 Departament Rytmu – Tomasz Dudek
07.35 - "Temat dnia / Gość PR24" - zaprasza Maja Kluczyńska
Sobotnie audycje kulturalne rozpoczniemy od opowieści o "Pod wspólnym niebem", czyli przeglądzie filmów z Ukrainy, Białorusi, Gruzji i Indii zorganizowanym przez Centrum Myśli Jana Pawła II. W każdą środę lata na dziedzińcu Kamienicy Artystycznej przy ul. Foksal 11 w Warszawie, widzowie będą mogli oglądać filmy z krajów, z których przybysze stanowią coraz liczniejszą grupę mieszkańców Warszawy. Przegląd zainaugurowała projekcja "Atlantydy" - ukraiński kandydat do Oscara -w reż. Walentyna Wasjanowicza. Gościem Mai Kluczyńskiej będzie Marcin Nowak z Centrum Myśli Jana Pawła II, współorganizator przeglądu.
19.06 - "Dziedzictwo współczesności" - zaprasza Magdalena Drohomirecka
Wieczorem zaprosimy do wysłuchania audycji poświęconej związkom przeszłości i teraźniejszości. Gośćmi Polskiego Radia 24 będą prof. Filip Musiał, historyk, dyrektor Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL oraz Piotr Dmitrowicz - dyrektor Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Tysiąclecia. Zapraszamy w imieniu Magdaleny Drohomireckiej.
22.06 - "Dwa spojrzenia" - zaprasza Rafał Porzeziński
W audycji rozmowa o małżeństwie. Jak ze sobą żyć, szanować się i... nie zwariować? O tym w Polskim Radiu 24 opowiedzą dziennikarze Monika Tarka-Kilen i Robert Kilen.
23.35 - "Kulturalnie na temat" - zaprasza Katarzyna Cygler
W audycji rozmowa o wystawie "Światło" w Galerii Zderzak w Krakowie. Katarzynie Cygler opowie o wszystkim dyrektor Galerii Zderzak Jan Michalski.
09.00-10.00 – „Sobotologia” – Szymon Jaworski
Turystyczny savoir vivre. Czego lepiej nie robić podczas wakacji w innym kraju? Jak powinniśmy zachować się w podróży, czego unikać na plaży i co może być źle widziane w motelu, na kempingu czy w hotelu?
10.00-11.00 – „Azymut 0” – Martyna Matwiejuk
Naszym celem będzie Malmö – stolica szwedzkiej Skanii. Miasto połączone jest z Kopenhagą mostem przebiegającym nad bałtycką cieśniną Sund. Zajrzymy na historyczny plac targowy Lilla Torg, zrobimy też pamiątkowe zdjęcie pod "zasupłanym pistoletem" - symbolem pokoju. W Muzeum Ohydnych Potraw spróbujemy stuletniego jajka chińskiego, prażonych larw i śmierdzących serów. Dla równowagi porozmawiamy też o smakołykach kuchni szwedzkiej.
12.00-13.00 - „In English please…” – Ada Janiszewska
Lena Green, jak o sobie pisze – „przeturlała się przez Kazachstan, Rosję i Maltę, żeby zatrzymać się w Polsce”. O swoich obserwacjach opowiada na kanale YT. A ponieważ jest otwarta na nowe doświadczenia – zajrzy do studia Czwórki, żeby opowiedzieć o życiu Kazaszki w Polsce. Jak nas widzi Lena? Co jej u nas smakuje?
14.00-15.00 – „Zaklinacze czasu ” – Kuba Jamrozek
Jakie informacje odczytamy z kawałka skorupy wygrzebanej z ziemi? I po czym poznać, że ta skorupa jest cennym znaleziskiem? Na spotkanie z historią zaprosi nas archeolog profesor Piotr Dyczek. Poszukamy też odpowiedzi na pytanie kim byli barbarzyńcy.
17.00-18.00 – „Nie-nażarty ” – Mateusz Kulik
Jagodzianki to słodki przysmak, który kojarzy nam się głównie z okresem letnim. Właśnie wtedy wypiekamy je najczęściej. Co ciekawe, historia tych drożdżówek jest naprawdę długa.
10.00-11.00 "Rodzinny W-f" – Parki linowe. Zróżnicowane trasy pod kątem wieku i umiejętności trenującego. Zasady bezpieczeństwa. Dlaczego po wizycie w parku linowym wszystko nas boli.
12.00-13.00 Audycja plenerowa z Lata z Radiem – Ostrołęka.
15.00-16.00 „Dawno, dawno temu” - Wakacje z historią. Kuchnia staropolska – jak się zmieniała na przestrzeni wieków. Gość: Martyna Przedpolewska z działu edukacji Muzeum Króla Jana III w Wilanowie, rekonstruktorka historyczna i kulinarna.

14.00 Metafizyka Chopinowska Dr Kamili Stępień-Kutery [PREMIERA]
W XVIII wieku rondo występowało jako część utworów cyklicznych. Ponieważ jednak gatunek znakomicie nadawał się do wirtuozerskich popisów, na początku XIX stulecia w twórczości pianistów-kompozytorów zaroiło się od samodzielnych rond. Do mistrzów pisania w tym gatunku należał Johann Nepomuk Hummel, pojedyncze brawurowe ronda komponowali też Schubert czy Liszt – i na ich utworach skupimy się w najbliższym odcinku. Zaprasza Dr Kamila Stępień-Kutera.
08.00 Weekendowe potpourri Małgorzaty Pęcińskiej [PREMIERA]
W sobotnim wydaniu Weekendowego potpourri muzyka Wagnera, Mozarta i Sibeliusa. Program rozpocznie efektowna symfonicznie i dramaturgicznie uwertura do opery Rienzi, opiewająca historię tego rzymskiego trybuna - notariusza i demagoga z czasów awiniońskiej niewoli papieży, potem zabrzmi jedyny Koncert Mozarta na dwa fortepiany i orkiestrę, plon doświadczeń z podróży po Europie, zakończonej w 1779, która dała mu asumpt, by inaczej spojrzeć na muzykę typu koncertującego, a także najbardziej znana, świetna II Symfonia D-dur Jana Sibeliusa. Wśród wykonawców ciekawi dyrygenci - Christian Thielemann, Jun Märkl, Hannu Lintu, a także gruziński rodzinny duet duet pianistek Ani & Nia Sulkhanishvili. Zaprasza Małgorzata Pęcińska.
21.00 Kino Polonia. Chopin Mariusza Gradowskiego [PREMIERA]
Co prawda na Pikniku naukowym pogoda pokrzyżowała nam plany spotkania na żywo, ale teraz żadne ulewy i wichry nam niestraszne. W specjalnym wydaniu Kina Polonia. Chopin - spotkanie z wodą: wodą słodką, wodą słoną, wodą płynącą, wodą stojącą, wodą zamarzniętą, z parą wodą, z kroplą wody, z oceanem, morzem... Wodnych inspiracji w muzyce jest mnóstwo! Jednym z wielu możliwych torów dźwiękowych poprowadzi Państwa kapitan Mariusz Gradowski! Co zabrzmi? Na pewno nie zabraknie deszczowego Chopina, morskiego Debussy'ego, ale też wodnych Pink Floydów, śnieżnego Martina Racha i kropli Andreasa Vollenweidera. A to nie wszystko!
Zapraszamy!