Sytuacja na wschodzie - śledzimy sytuację na Ukrainie; informacje po ukraińsku pojawiają się na bieżąco w "Aktualnościach Jedynki" oraz w pasmach publicystycznych: "Sygnały dnia", "W samo południe", "Ekspres Jedynki" oraz "Polska i świat". We współpracy z Polskim Radiem dla Zagranicy Wiadomości po ukraińsku - przez cały tydzień po 10.00 i po 17.00.
06.00-09.00 - "Sygnały dnia" - zapraszają Daniel Wydrych i Grzegorz Jankowski
W audycji m.in. rozmowy polityczne - o godzinie 7.15 spotkanie z Joanną Lichocką z Prawa i Sprawiedliwości, członek Rady Mediów Narodowych, a o godzinie 8.15 - spotkanie z Szymonem Szynkowskim vel Sękiem, ministrem ds. europejskich.
09.00-12.00 - "Cztery pory roku" - zaprasza Agnieszka Kunikowska
W audycji o rozgrzewających daniach jednogarnkowych: pożywne zupy, kiszonki - jak powinna wyglądać nasza dieta na przełomie jesieni i zimy? Z czego powinna się składać, jakie produkty wybierać, a których z nich unikać? O diecie zarówno tej rozgrzewającej, ale przede wszystkim wzmacniającej odporność o tej porze roku w rozmowie z dietetykiem Justyną Marszałkowską.
Ponadto m.in. o zwierzętach u progu zimy. Jak zadbać o ich potrzeby, czy popełniamy błąd zmuszając czworonogi do noszenia specjalnych, ciepłych ubrań, jak długo powinien trwać spacer o tej porze roku W audycji także przestrogi przed nieprzemyślaną decyzją o kupnie bądź przygarnięciu psa ze schroniska, co często zdarza się w okresie poprzedzającym Święta, po których niechciany już pies powraca do schroniska. O tym wszystkim Sylwia Karkowska - zoopsycholog, behawiorystka na co dzień pracująca z psami.
13.00-15.00 - "Muzyczna Jedynka" - zaprasza Paweł Sztompke
Gośćmi audycji Łukasz Gorczyca i rozmowa o jego nowym nagraniu oraz Karolina Lizer i rozmowa o jej plany koncertowe.
17.55-20.00 - Studio Sport / mecz towarzyski Polska-Chile
Sprawozdawcy ze stadionu przy Łazienkowskiej w Warszawie - Filip Jastrzębski i Tomasz Kowalczyk, a w studiu Jedynki - Cezary Gurjew.
20.00-22.00 - "Tu jest muzyka" / "Wieczór z operą i operetką" - zaprasza Robert Kamyk
Są najlepszymi ambasadorami polskiej kultury. Występują na najważniejszych scenach operowych świata, są uwielbiani przez publiczność, a bilety na ich występy rozchodzą się często w mgnieniu oka. Zachwycają barwą głosu, osobowością, zdolnościami aktorskimi. W „Wieczorze z operą i operetką” tym razem najwybitniejsi, współcześni polscy śpiewacy, tacy jak m.in: Aleksandra Kurzak, Piotr Beczała, Tomasz Konieczny.
LITERATURA W JEDYNCE:
11.35 - Helena Mniszkówna "Gehenna". Słuchowisko w reżyserii Andrzeja Zakrzewskiego z Joanną Żółkowską, Emilem Karewiczem, Andrzejem Zaorskim, Gabriela Kownacką i Krzysztofem Kolbergerem. Nagranie pochodzi z 1980 roku.
21.45 / 20.45 - "Królowa Margot" - XIX-wieczna powieść "płaszcza i szpady" autorstwa Aleksandra Dumasa (ojca), przedstawiająca ostatni okres panowania we Francji dynastii Walezjuszów i początku władzy Burbonów. Czyta Andrzej Ferenc (Radiobook, nagranie z 2007 roku).
23.50 - "Szmat życia" Gabrieli Zapolskiej (dostępna dla słuchaczy również na kanale Radiobook). Czyta Grażyna Barszczewska.
07.00-10.00 - "Poranek Dwójki" - Paweł Siwek
Gościem Poranka będzie Tobiasz Sebastian Berg. Choreograf, twórca tańca zaangażowanego społecznie, jako jedyny Polak został nominowany do prestiżowej nagrody FEDORA 2022 w kategorii EDUKACJA za wyjątkowy projekt "Łabędzie". Spotkanie z artystą o godz. 9.30.
W audycji także:
- portret jednej z najważniejszych polskich projektantek sztuki użytkowej – książka autorstwa Katarzyny Jesionek ,,Hanna Lachert. Wygoda ważniejsza niż piękno”;
- "Wyspa Jadłonomia", czyli kulinarno-podróżniczo-kryminalno-rewolucyjnyspektakl dla dzieci i młodzieży w reż. Macieja Podstawnego na Scenie Malarnia w STUDIO Teatrgalerii;
- premiera Teatru Polskiego w Podziemiu „FINNEGANS W/FAKE” w reż. Katarzyny Kalwat na podstawie prozy Jamesa Joyce`a.
10.00–13.00 – "Kanon Dwójki" – prowadzi Róża Światczyńska
10.00 – 11.00 – Znacie to posłuchajcie
Antonin Dworzak Poematy op. 85 (wybór), wyk. Leif Ove Andsnes – fortepian
11.10 – 12.00 – Reinhold Gliere Koncert na harfę i orkiestrę op. 74, wyk. Xavier de Maistre - harfa, WDR Sinfonieorchester dyr. Nathalie Stutzman
12.05 – 12.45 – Ignacy Feliks Dobrzyński Koncert fortepianowy As-dur op. 2 wyk. Philippe Giusiano – fortepian, Sinfonia Varsovia, dyr. Howard Shelley
12.45 – 13.00 – Zapiski ze współczesności: Aleksander Jurewicz
13.00–15.00 – "Muzyka w porze lunchu" – prowadzi Joanna Grotkowska
Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek, Sala im. Grzegorza Fitelberga (5.12.2010)
Erenst Chausson Poemat op. 25 na skrzypce i orkiestrę, Pablo Sarasate Melodie cygańskie op. 20, Pablo Sarasate Navarra op. 33, Grażyna Bacewicz Kujawiak na dwoje skrzypiec, wyk.: Krzysztof Jakowicz – skrzypce, Jakub Jakowicz – skrzypce, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, dyr. Michał Klauza
15.50–16.00 – "Słowem gramy" – prowadzi Przemysław Psikuta
Lech Janerka
16.00–18.00 – "Wybieram Dwójkę" – prowadzi Jakub Kukla
Już w sobotę rozpocznie się jesienna odsłona Festiwalu Muzyki Dawnej Improwizowanej – All’improvviso w Gliwicach. Jubileuszowy 15. Festiwal przynosi występy znanych i lubianych w Gliwicach artystów obok nowych, premierowych przedsięwzięć. Podczas Festiwalu wystąpią: Andre Lislevand, Avi Avital, Arianna Savall, Aleksandra Świgut, a także OH Orkiestra Martyny Pastuszki, realizująca we współpracy z Maxem Emanuelem Cencicem kolejną premierę operową. Więcej szczegółów o Festiwalu zdradzi nasz gość – Artur Malke.
Ponadto w audycji m.in.:
Zaproszenie na najbliższy koncert z cyklu Jazz.PL;
Forum Młodej Reżyserii w Krakowie;
Wystawa obrazów i grafik Wiesława Szumińskiego w Białymstoku;
17.30–18.00 – "O wszystkim z kulturą": Spotkanie z Hanną Krall, aud. Doroty Gacek
18.00–19.00 – "Teraz jazz" – prowadzi Przemysław Psikuta
19.00–22.00 – "Filharmonia Dwójki" – prowadzi Karol Furtak
Maraton Schubertowski w Zamku Eggenberg w Grazu (3.07.2022)
Franciszek Schubert, wybór pieśni i miniatur fortepianowych;
wyk. Daniel Johannsen – tenor, Kristian Bezuidenhout – fortepian
21.30–22.00 – "Rozmowy po zmroku": Skarbiec Nauki Polskiej – aut. Katarzyna Kobylecka
3 listopada zostały ogłoszone nazwiska laureatów tegorocznej Nagrody Fundacji na rzecz Nauki Polskiej – najważniejszego wyróżnienia naukowego w Polsce, zwanego nieoficjalnie polskim Noblem.
Prof. Adam Łajtar z Wydziału Archeologii UW jest papirologiem, epigrafikiem, historykiem antyku i nubiologiem. Od lat współpracuje z misjami w Egipcie i Sudanie, gdzie analizuje odkrywane przez archeologów teksty i napisy. Za odczytanie i interpretację niemal tysiąca inskrypcji z tzw. górnego kościoła w sudańskim Banganarti uhonorowany został Nagrodą FNP w obszarze nauk humanistycznych i społecznych.
Banganarti to osada położona niedaleko Dongoli – stolicy Makurii, a potem Zjednoczonego Chrześcijańskiego Królestwa Nubii. Przez pięć stuleci spoczywała pod piaskami pustyni. W 2001 r. odsłonięto tam kościół, na którego ścianach widniały nie tylko wspaniale zachowane malowidła, ale także inskrypcje datowane na XI – XV w. Tak duże nagromadzenie napisów jest dowodem, że świątynia ta musiała być ważnym centrum pielgrzymkowym.
Prof. Adam Łajtar opowie o znaczeniu tego miejsca i o pracy nad odszyfrowaniem znalezionych tam inskrypcji.
22.00–23.00 – "Muzyczny wieczór: Tematy operowe" – prowadzi Aleksander Laskowski
23.00–01.00 - "Nocna strefa" – prowadzą Janusz Jabłoński i Tomasz Gregorczyk (Kraków)
LITERATURA W DWÓJCE:
11.00-11.10 - "To się czyta": Hanna Krall „Szczegóły znaczące”, czyta Jadwiga Jankowska-Cieślak
15.00-15.15 - "Literacka sjesta": Stanisław Ignacy Witkiewicz „622 upadki Bunga, czyli Demoniczna kobieta", czyta Jan Frycz
20.45-21.00 - "Książka do słuchania": Józef Mackiewicz "Droga donikąd", czyta Mariusz Benoit.
00.00-02.00 - "Trójka pod księżycem" - Katarzyna Cygler
Gościem audycji Ryszard Ćwirlej - autor powieści kryminalnych, twórca nowego gatunku literackiego – powieści neomilicyjnej. Stworzył dwa powieściowe cykle kryminalne: cykl PRL-owski "milicyjny" i przedwojenny "policyjny". Bohaterem drugiej serii jest przedwojenny policjant komisarz Antoni Fischer. Ryszard Ćwirlej na podstawie powieści "Ręczna robota" stworzył słuchowisko, zrealizowane przez Teatr Polskiego Radia dla radiowej Jedynki. W 2015 roku jego powieść "Błyskawiczna wypłata" otrzymała nagrodę Kryminalnej Piły dla najlepszej miejskiej powieści kryminalnej 2014 roku. Jego książki były pięciokrotnie nominowane do "Wielkiego Kalibru" - nagrody przyznawanej podczas Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu.
02.00-04.00 - "Nocny przegląd myśli" - Michał Kirmuć
04.00-06.00 - "Trójka budzi" - Michał Grabkowski
06.00-08.45 - "Pora na Trójkę" - Karol Gnat
08.45-09.00 - "Salon polityczny Trójki" - Beata Michniewicz
Gościem Bartosz Cichocki, ambasador PR na Ukrainie
Od 9.00 do 15.00 serwisy informacyjne co pół godziny.
09.00-12.00 - "Trójka przed południem" - Witold Lazar
W cyklu "Trójka po królewsku" - Marta Piasecka i Marek Gaworski o jednej z najpiękniejszych rezydencji Mazowsza - Pałacu w Jabłonnie.
W audycji także o kolejnym terminie odkładanego startu rakiety w ramach misji na Księżyc - "Artemis". Bez względu na to czy start dojdzie do skutku, czy znów zostanie przełożony - rozmowa o modyfikacjach planów misji kosmicznych. To nie pierwszy raz, gdy do takiego przesunięcia dochodzi. W przeszłości też coś stawało na przeszkodzie, a ustalenie nowej daty nie jest wcale takie proste, bo decyduje o tym nie tylko pogoda czy stan techniczny urządzeń. O tym Witold Rozdół, ekspert z Planetarium EC1 w Łodzi.
Trwa Festiwal Camerimage. To dobra okazja by zapytać twórców o techniczne kulisy powstawania współczesnych filmów. W audycji relacje o zmianach, jakie na przestrzeni lat zaszły w technikach produkcji obrazu - m.in. o aspektach wpływających na jego jakość, dynamikę, jak i realizm. Będzie dużo o współczesnej postprodukcji, która bez zawansowanych komputerów i programów nie mogłaby się obyć.
Laboratoria Cambridge potwierdziły odkrycie nowego gatunku tulipana, który rośnie w Kirgistanie. W ustaleniu odkrycia pomogły badania genetyczne. W audycji także o tym, jak dziś odkrywa się nowe gatunki roślin i zwierząt, jak często się to zdarza i gdzie dochodzi do takich odkryć.
12.00-15.00 - "Trójka do trzeciej" - Tomasz Miara
W audycji m.in.:
12.20 Kameralna wystawa, zorganizowana w setną rocznicę urodzin Wojciecha Fangora, ukazuje wielowymiarowość twórczości tego niezwykłego artysty. Wystawa zostanie otwarta 18 listopada w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. Gość kurator wystawy: Daniel Echaust
12.40 Wielki powrót Kilera. Nadzieja na powstanie kolejnego filmu odżyła za sprawą Cezarego Pazury. Odtwórca roli Jurka Kilera w rozmowie z WP oznajmił, że już pracuje nad "Kilerem 3". Na tym etapie wiadomo, że Juliusz Machulski nie zasiądzie ponownie na krześle reżysera. Twórca kultowej serii będzie jednak brał udział w powstawaniu filmu, tym razem jako konsultant: Gość Artur Cichmiński skype
13.20 Komedia „Kiler” charakteryzuje się specyficznym językiem. Niektóre powiedzenia weszły do kanonu języka polskiego i nabrały nowego znaczenia. O fenomenie „kilerowskiego języka” w rozmowie z filmoznawcą Łukaszem Adamskim.
13.40 W Bibliotece Narodowej trwa spotkanie bibliotekarzy z Polski pod hasłem „Mała książka - wielki człowiek”.
14.20 20 lat temu Christina Aguilera wydała swój przełomowy album, pt. "Stripped". Z tej okazji powstanie film dokumentalny o gwieździe. Gość Michał Kirmuć
14.40 Filmy dokumentalne o gwiazdach to możliwość ukazania ich zupełnie innego oblicza, niż to wykreowane. O tym jak się realizuje taki film i na jakie przeszkody natrafiają twórcy w rozmowie z Krystianem Kuczkowskim i Michałem Bandurskim twórcami filmów o gwiazdach.
15.00-19.00 - "Zapraszamy do Trójki" - Piotr Łodej
W audycji m.in.:
16.50 Mija rok od ataku migrantów na przejście graniczne w Kuźnicy – był to początek trwającego wiele miesięcy kryzysu na granicy polsko-białoruskiej. Przypomnimy tamte wydarzenia i sprawdzimy, co dzisiaj dzieje się na polsko-białoruskiej granicy - właśnie uruchomiono tam barierę elektroniczną. Przyg. Wojciech Szubzda (Radio Białystok)
17.10 Hucznie zapowiadane przemówienie Donalda Trumpa, w którym miał zapowiedzieć start w wyborach prezydenckich w 2024. Były przywódca USA jest obwiniany o gorszy niż się spodziewano wynik Republikanów w wyborach połówkowych. Przyg. Michał Strzałkowski
17.40 Zamiast piłkarzy i kibiców – inżynierowie z ultrasonografem. Specjaliści zbadają dzisiaj pękający element konstrukcji PGE Narodowego. Przyg. M. Fedusio
19.00-21.00 - "W tonacji Trójki" - Justyna Grabarz
21.00-22.00 - "Klub Trójki" - Piotr Semka
W audycji przybliżymy postać Kardynała Josefa Berana, więźnia brunatnych i czerwonych kacetów.
W czerwcu 1942 r., po zamachu na kata Pragi Reinharda Heydricha został aresztowany przez gesta-po. Był więziony na Pankracu w Pradze, potem w obozie koncentracyjnym w Terezinie. Po wojnie wracał do Pragi gdzie witano go jak męczennika, a już po paru latach został aresztowany przez ko-munistów czeskich i słowackich. W 1965 r. w skutek starań dyplomacji watykańskiej zezwolono mu na wyjazd do Rzymu. Sylwetkę tego czeskiego męczennika wiary przedstawią:
Goście: dr Petr Blażek, historyk Instytutu Badań nad Reżimami Totalitarnymi
ks. Dr Mariusz Kuźniar, dyrektor sekcji katechetycznej Komisji Episkopatu Czech
ks. Wojciech Pelowski, sprawujący posługę na zachodzie Czech
Krzysztof Gołebiewski, historyk kościoła katolickiego
22.00-23.00 - "Wieczór w Trójce" - Łukasz Szwed
22.10 - Reportaż w Trójce / "Lekarze nadziei" Monika Chrobak
W ramach prezentacji organizacji pożytku publicznego ukazanie działalności krakowskiego oddziału Stowarzyszenia Lekarze Nadziei. Skierowany jest głównie na pomoc lekarską najbardziej potrzebującym wsparcia. To m.in. organizacja przychodni lekarskich dla ludzi bezdomnych i ubogich, poszerzenie dystrybucji leków z Apteki Darów oraz materiałów medycznych dla domów Opieki Społecznej, Hospicjów, Sierocińców itp. Działa ponad 30 lat, rocznie leczy ok. 4- 5 tysięcy bezdomnych.
23.00-00.00 - "Serdeczne dźwięki" - Mateusz Krautwurst
Gośćmi audycji Kasia Pietrzko i Maciej Kądziela, którzy połączyli autorskie, jazzowe kompozycje z poezją Cypriana Kamila Norwida w interpretacji Andrzeja Chyry. Płyta "Norwid" ukazała się 29 września nakładem Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina i zainaugurowała nową serię wydawniczą Instytutu, zatytułowaną "Polish Romantic Jazz".
22.05 - "Posłowie" - zapraszają Łukasz Orbitowski i Piotr Gociek
"Niewyczerpany żart" Davida Fostera Wallace'a jest powszechnie uznawana za przełomową amerykańską powieść lat 90. XX wieku. To dowcipna historia o pogoni za szczęściem w Ameryce. W audycji również o biografii Wallace'a "Każda historia miłosna jest historią o duchach", którą napisał D.T. Max.
23.35 - "Między nami kobietami" - Anna Popek
W listopadzie 2020 roku została powołana do życia Fundacja Dom Hospicyjny w Pruszczu Gdańskim. Jej celem jest opieka hospicyjna w domu pacjenta zmagającego się ze śmiertelną chorobą u kresu życia. W audycji o wsparciu dla opieki paliatywnej w Polsce. Gościem audycji - Katarzyna Kałduńska, pielęgniarka, specjalistka opieki paliatywnej, założycielka i prezes Fundacji Dom Hospicyjny w Pruszczu Gdańskim.
06.00-09.00 - "Pierwsze słyszę" - Kamil Jasieński
Przed mundialem - mistrzostwa w Katarze, a więc w państwie arabskim, wiążą się z wieloma restrykcjami, jakich kibice sportu z Europy czy Ameryki Południowej dotychczas nie spotykali. Jakich konkretnie zasad będą musieli przestrzegać? Jakie kary grożą za ich złamanie?
09.00-10.00 - "Wszystko gra" - Ula Kaczyńska
Gościem w audycji Piotr Zioła, a powodem spotkania jego nowa płyta "Wariat". Kim jest tytułowy wariat i kto został zaproszony do pisania utworów?
12.00-13.00 - "Stacja Nauka" - Oliwia Krettek
Roztocza - choć ich nie widzimy, to zdajemy sobie sprawę z istnienia tych bardzo małych pajęczaków, które najczęściej żyją w kurzu. Czym się żywią w naszych mieszkaniach? Jakie jeszcze żyjątka niewidoczne gołym okiem mogą być naszymi współlokatorami?
14.00-15.00 - "Dajesz radę" - Marta Hoppe
Joanna Wziątek-Ładosz specjalistka od cyberbezpieczeństwa o tym, czy nasze dane w "chmurach" są bezpieczne.
17.00-19.00 - "Top - Trochę optymizmu popołudniem" - Jan Olejniczak
Autobusy na wodór, lżejsze pociągi, zatrzymujące się schody ruchome gdy nie ma ludzi – czyli zapraszamy na przegląd energooszczędnych rozwiązań w miastach.
19.00-20.00 - "RAUdycja" - Tomasz Rałowski
W audycji szerokie spektrum muzycznych nowości: od rapu, przez alternatywny pop, aż po rock i edm. Sprawdźmy razem co się dzieje na rynku singlowym.
10.00-11.00 - "Muzyczne podróże" - 16 listopada 1964 roku urodziła się Diana Krall, wokalistka jazzowa. Z tej okazji - w audycji utwory tej artystki.
15.00-18.00 - "Popołudnik w PRD" - Czy da się wywołać deszcz? Jak powstaje sztuczny śnieg, jak prawdziwy? Skąd się bierze deszcz? Czy są takie miejsca na ziemi gdzie w ogóle nie pada deszcz? Czy to prawda, że nie ma dwóch takich samych płatków śniegu? Czy śnieg pada tylko na ziemi? Co to jest grad i jak powstaje? Co to takiego są krupy? O wszystkim co spada z nieba.
21.00-23.00 - "Strefa rodzica"
* O Muzeum Dom Rodziny Pileckich (świeżo otworzonym). Ma przedstawiać postać Rotmistrza Witolda Pileckiego na tle historycznym, kulturowym i społecznym oraz zachowanie i opiekę nad materialnym i niematerialnym dziedzictwem związanym z jego życiem i działalnością, w tym upowszechnianie reprezentowanych przez niego wartości i tradycji idei niepodległościowej Rzeczypospolitej. O historii Muzeum, jego misjach i działalności opowiedzą: Karolina Kolbuszewska, kierownik Działu Historyczno-Edukacyjnego Dom Rodziny Pileckich i Karol Madaj, dyrektor Muzeum Dom Rodziny Pileckich.
* Rok 2022 w gminie Poronin został ustanowiony rokiem prof. Franciszka Łukaszczyka. Był on pionierem radiolecznictwa w Polsce i twórcą polskiej szkoły radioterapii onkologicznej. We współpracy z Marią Skłodowską-Curie współorganizował Instytut Radowy. O tym, kim był Franciszek Łukaszczyk , dlaczego jest mało znaną postacią oraz jak takimi osobami zafascynować młodych ludzi opowiedzą: Anita Żeglen, inicjatorka cyklu wydarzeń upamiętniających Profesora, dr hab. Hubert Wolski, ginekolog, doskonały znawca życiorysu Profesora, Piotr Malinowski dyrektor szkoły w Zębie, organizator projektów w ramach Festiwalu Nauki im prof. Łukaszczyka oraz Bronisław Chowaniec-Lejczyk, nauczyciel historii, w Szkole Podstawowej im. H. Marusarzówny w Zębie.
.
09.00 - "Paderewski i Chopin - pokrewieństwa nie tylko z wyboru" - Monika Mandau [PREMIERA]
Dwudziesty odcinek audycji poświęconej wybitnemu pianiście, kompozytorowi i politykowi Ignacemu Janowi Paderewskiemu. Audycja o jego sztuce wykonawczej, twórczości, a także działalności publicznej, osadzonych w szeroko rozumianym kontekście Chopinowskim: m.in. Humoreski koncertowe op. 14 Paderewskiego w wykonaniu Karola Radziwonowicza oraz Rondo à la mazur F-dur op. 5 Chopina w interpretacji Bruce'a Liu.
17.00 - "Chopin i świat literatury" - Iwona Puchalska
W czwartej audycji z cyklu zanurzenie w listach Chopina - przyjrzenie się jego stylowi prowadzenia korespondencji, jego niechęci do konwencji epistolarnych i pomysłowości w ich odświeżaniu. Ponadto o dziewiętnastowiecznym pojęciu prywatności oraz o tym, z jakimi niebezpieczeństwami mógł się wiązać brak dyskrecji adresatów listów.
21.00 - "Chop-in-pop" - Mariusz Gradowski
W audycji wokalne i wokalno-instrumentalne odczytania muzyki naszego Patrona, z tekstem lub bez, z efektami elektronicznymi i bez, jazzowo i popowo, tanecznie i refleksyjnie. Zaśpiewa m.in. zespół Me Myself & I, będzie John Link Project, a także Urszula Dudziak, Justyna Steczkowska, Anna Maria Jopek, Maureen McGovern, Natalia Kukulska.
Zapraszamy!