Polskie Radio Dzieciom

"Stare, znane, zapomniane". Kolędy i pastorałki

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2020 23:59
Kolędy z winyli! Od Krystyny Prońko, Alicji Majewskiej, Jerzego Połomskiego, Ireny Santor z 1969 roku do Wiesława Ochmana. Będą też radiowe taśmy z kolędami i pastorałkami
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: archiwum autora audycji

Posłuchaj

119:03 Dzieci_AAC 2020_12_26-22-00-15_SZZ_.mp3 26.12.2020 Polskie Radio Dzieciom / Stare, znane, zapomniane) 

Audycję przygotował i prowadził Adam Dobrzyński.

Data emisji: 26.12.2020

Godzina emisji: 22:00

Premierowa audycja z cyklu "Stare , znane, zapomniane" w każdą sobotę o godz. 22.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także
Czytaj także

Świąteczne granie w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2020 23:59
W tej audycji wiele taśm radiowych ze świątecznymi pieśniami m.in od Steni Kozłowskiej, Joanny Rawik, Zbigniewa Wodeckiego, ale przede wszystkim zagram całe świąteczne albumy, i tylko z czarnej płyty, od Krzysztofa Krawczyka z 1987 roku i Grupy Wokalnej Izabelli z 1972! Kto pamięta jej "Zimowe strofy"?
rozwiń zwiń