У Бучі на Київщині людям, які внаслідок російської агресії втратили свої домівки, було передано модульні будинки. У відкритті району, де вони знаходяться, брав участь голова Канцелярії голови Ради міністрів Польщі Міхал Дворчик. За його словами, Польща загалом планує забезпечити таким тимчасовим житлом декілька десятків тисяч українців.
Район із модульних будинків, який відкрито на території однієї зі шкіл у Бучі, призначений для 350 осіб. За словами міністра Міхала Дворчика, у Бучі також знаходить чергове таке містечко, тож загалом є 700 місць. Міністр зазначив, що будівництво тривало понад місяць, всі матеріали було привезено з Польщі, натомість на місці все зробили будівельники з України.
Міністр Міхал Дворчик повідомив, що Польща хоче забезпечити місцями для проживання 20 тисяч жертв російської агресії, які втратили свої домівки. За його словами, у Київській області це будуть модульні містечка для чотирьох тисяч осіб. У планах також міста Ірпінь та Гостомель.
Голова Канцелярії голови Ради міністрів Польщі зазначив, що поляки підтримують Україну як тільки можуть, але передусім дякують українцям за те, що вони не лише захищають свою батьківщину, а й незалежність Польщі і Європи.
У відкритті модульного містечка у Бучі також взяв участь міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.
1 червня подібне містечко для 350 осіб у Бородянці в Київській області відкрив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький. Також таке ж модульне містечко у квітні було відкрито у Львові.
IAR/М.К.