Українська Служба

Матч-відкриття Євро-2024: Німеччина забила 5 голів Шотландії

15.06.2024 08:00
     -,       -2024, , , 14  2024
Німецькі вболівальники під час матчу Німеччина-Шотландія, що відбувся в Мюнхені у рамках Євро-2024, Берлін, Німеччина, 14 червня 2024 рокуPAP/EPA/CLEMENS BILAN

У п'ятницю, 14 червня, у Мюнхені на стадіоні «Альянц Арена» розпочалося Євро-2024. В матчі-відкриття господарі поля, збірна Німеччини, розгромила Шотландію з рахунком 5:1.

Як повідомляє кореспондент Польського радіо Адам Ґурчевський, за кілька годин до виходу футболістів на поле мюнхенського стадіону на площі Святої Марії в столиці Баварії вже не було місця. Уболівальникам довелося шукати інші фан-зони, щоби подивитися матч.

У Берліні, в свою чергу, людей попросили покинути фан-зону біля Рейхстаґу. Причиною став залишений рюкзак, який викликав підозру. Як виявилося через декілька годин, нічого небезпечного в ньому не було.

До початку поєдинку вболівальників шотландської збірної переповнював ентузіам, але настрій зникнув, коли вже з перших хвилин німецька команда змогла створити сильний тиск на суперника. На 10-й хвилині господарі турніру відкрили рахунок у матчі. Однак попереду ще два поєдинки, тож приводи для радості можуть знайтися.

Нагадаємо, що німецька збірна пропустила кваліфікаційний турнір у зв’язку з тим, що грає на Чемпіонаті Європи з футболу 2024 у статусі господарки.

У суботу, 15 червня, у рамках матчу 1-го туру групи на Євро-2024 у Берліні зустрінуться команди Іспанії та Хорватії.