Попередня угода між США та Іраном призведе до падіння цін на пальне на заправках, як прогнозує міністр енергетики Мілош Мотика. В ефірі Польського радіо він наголосив, що стабілізація на світових ринках дозволить відкликати програму зниження цін на пальне.
Мілош Мотика зазначив, що зниження цін очікують найближчими днями. Міністр наголосив:
«Якщо ціна нафти балансуватиме в межах вісімдесяти доларів за барель, тоді можна буде говорити про відміну пакету знижених цін на пальне. Найближчі прогнози свідчать, що ціни будуть нижчими. Наступних кілька днів будемо спостерігати падіння ціни».
Як оголосив прем'єр-міністр Дональд Туск кілька днів тому, Рада міністрів обговорила план поступового скасування пакету «Зниження цін на пальне». Частина програми вже закінчилася: станом на вчора (вівторок, 16 червня) знижений акциз на бензин та дизельне пальне більше не діє.
IAR/І.Я.