Окупаційна влада Херсонської області штучно створює нелюдські умови для життя з метою примушення до виїзду мешканців за межі регіону.
Про це повідомляє Генеральний штаб України у понеділок, 7 листопада.
«Окупаційна влада Херсонської області з метою примушення до виїзду за межі регіону вживає заходів щодо штучного створення неприйнятних для проживання умов місцевим мешканцям, відключає електропостачання та звʼязок», — йдеться у повідомленні.
Також продовжується примусове вивезення мирних жителів на територію російської федерації. Зокрема, з диспансеру для людей з психічними розладами у Дніпрі забрали близько ста хворих дітей.
«Так, за наявною інформацією, з психоневрологічного будинку-інтернату у Дніпрянах Каховського району, було вивезено близько сотні дітей з інвалідністю. До примусової "евакуації" у московську область готують дітей та персонал Олешківського дитячого будинку-інтернату. З міста Каховка переміщено пацієнтів пансіонату для людей похилого віку. На території цього закладу окупанти розмістили особовий склад», — повідомляє Генштаб.
Окрім того, як зазначають у Генштабі, на окупованих територіях не припиняється мародерство та розграбування місцевого населення та обʼєктів інфраструктури. Загарбники вивозять крадену техніку, їжу та засоби пересування у росію.
PAP/І.Т.