Українська Служба

Олімпійські ігри-2024: збірна Польщі з волейболу змагатиметься за золото

08.08.2024 14:45
У Парижі в четвер, 8 серпня, триває тринадцятий день Олімпійських ігор. Наразі у медальному заліку Польща займає 35 місце
               , , , 7  2024
Збірна Польщі з волейболу радіє перемозі після матчу проти США у півфіналі під час Олімпійських ігор, Париж, Франція, 7 серпня 2024 рокуPAP/Adam Warżawa

Міністр спорту і туризму Республіки Польща Славомір Нітрас вважає, що поки надто рано оцінювати результати виступів поляків на Олімпійських іграх-2024 у Парижі.

В ефірі Першого каналу Польського радіо очільник відомства, однак, нагадав, що вдруге за 48 років польська команда матиме шанс здобути олімпійське золото. Тож спортивні здобутки Польщі під час змагань у столиці Франції збільшаться.

«Ігри надалі тривають, тому варто почекати. Ми ще здобудемо медалі, але наразі не знаємо, якого саме кольору. Наприклад, напевно, волейболісти виграють медаль, але невідомо, чи це буде золото, чи срібло. Про те, чи результат є задовільним, ми будемо оцінювати вже після змагань», — підкреслив міністр.

У столиці Франції в четвер, 8 серпня, триває тринадцятий день Олімпійських ігор-2024. Зараз у медальному заліку Польща займає 35 місце.

Нагадаємо, що напередодні, 7 серепня, у фіналі спортивного скелелазіння на швидкість серед жінок олімпійською чемпіонкою стала полька Алєксандра Мірослав.Таким чином спортсменка здобула перше золото для своєї країни на Олімпіаді в Парижі. Срібло отримала китаянка Ден Ліцзюань, а бронзова медаль дісталася польці Алєксандрі Калуцькій.