Українські каноїстки стали срібними переможницями на Олімпіаді в Парижі

09.08.2024 16:45
Людмила Лузан і Анастасія Рибачок здобули срібло з веслування на двійках на 500 метрів
            , , , 9  2024
Українські каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Рибачок під час змагань на Олімпійських іграх, Париж, Франція, 9 серпня 2024 року PAP/EPA/ALI HAIDER

Каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Рибачок у п’ятницю, 9 серпня, здобули для України срібло у каное-двійці на дистанції 500 метрів. У фінальному заїзді вони показали результат 1:54.30.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Українські спортсменки поступилися лише представницям китайської збірної Сюй Шисяо та Сунь Менья, але на 0,06 секунди обігнали представницю Канади Слоун Маккензі.

Тандем Лузан і Рибачок бере участь у змаганнях в Парижі у статусі чинних віцечемпіонок Олімпіади.

Як нагадує Мінмолодьспорт, на Олімпійських іграх у 2020 році у Токіо Лузан і Рибачок також стали срібними призерками з веслування на двійках.

Це четверта срібна медаль України на Олімпіаді-2024 у Парижі в усіх видах спорту та 11-та медаль усіх ґатунків.

У столиці Франції в п’ятницю, 9 серпня, триває чотирнадцятий день Олімпійських ігор. Зараз у медальному заліку Україна займає 15 місце.

10 серпня на українських каноїсток чекає півфінал у каное-одиночці на 200 метрів. Цього ж дня збірна Польщі з волейболу виборюватиме золоту медаль.

Міністерство молоді та спорту України/Х.П.