Вже майже місяць триває війна росії проти України. За цей час українське суспільство сильно змінилося, багато українських міст тимчасово окуповані, вони практично зрівнюються з землею, люди перебувають на межі гуманітарної катастрофи... Чимало українців виїхали за межі країни, зокрема, до Польщі, Чехії, Румунії та інших країн. Однак зараз українське суспільство, як і політикум, як ніколи, консолідоване. У цей час до України повернулося близько 150 тисяч осіб, переважно чоловіків. які захищають свою батьківщину. Про настрої в українському суспільстві і про важливі аспекти війни Росії проти України розповідає український дипломат Данило Лубківський…
Прим.: Розмову було записано 17 березня
Запрошуємо послухати програму у доданому звуковому файлі
Мар’яна Кріль