Жінки України опинилися у трагічній ситуації. Війна забирає у них чоловіків, синів, дах над головою. Багато хто з них стає біженками. І про біженок минулого і, на жаль, сьогодення ми говоримо з істориком, професором Любов'ю Жванко з Харкова, наукова діяльність якої також пов'язана з історією біженців часів Першої світової війни, автором книг на цю тему, у тому числі «Біженці Першої світової війни: українське вимір (1914-1918 рр.)». Зараз Любов Жванко перебуває у Польщі, у Торуні, але не як біженка, а науковець за програмою Polonista, та співпрацює з Університетом Міколая Коперника.
Запрошуємо послухати передачу у доданому звуковому файлі
Іріна Завіша/Мар’яна Кріль