Аргентина в фіналі Чемпіонату світу 2022

13.12.2022 22:11
Хорвати не змогли створити диво і зупинити Мессі та компанію
        -2022
Гравці збірної Аргентини після перемоги над Хорватією на ЧС-2022PAP/EPA/Friedemann Vogel

Збірна Аргентини вийшла у фінал на Мундіалі в Катарі. Майже весь матч хорвати переважали аргентинців у володінні м'ячем, і навіть створювали небезпечні моменти в першому таймі. Але проґавили гостру атаку, голкіпер Левакович збив нападника у штрафній і рефері призначив пенальті. Карний удар реалізував Ліонель Мессі, а вже за кілька хвилин Аргентина забила знов. У другому таймі Хорватія кинула всі сили в атаку, але знову Мессі продемонстрував найвищий клас — під постійним тиском прорвався у штрафну та віддав результативний пас. 3:0 — збірна Аргентини помстилася Хорватії за поразку з таким же рахунком на минулому Мундіалі. Тепер аргентинці чекають на суперника в недільному фіналі: це буде переможець зустрічі Франція-Марокко. А той, хто програє, зустрінеться в суботу з хорватами в суперечці за 3 місце Чемпіонату світу 2022.