Збірна Аргентини втретє в історії здобула перемогу чемпіонату світу з футболу

19.12.2022 11:50
У Катарі завершився Кубок світу FIFA-2022
Ліонель Мессі святкує перемогу збірної Аргентини Friedemann Vogel/PAP/EPA.

Збірна Аргентини здолала команду Франції у фінальному поєдинку чемпіонату світу. Аргентинці в першому таймі зробили собі гандикап, повівши з рахунком 2:0. Проте у другому таймі французька команда протягом двох хвилин, зусиллями Кіліана Мбаппе, зрівняла рахунок та перевела гру в додатковий час. Під час екстра-таймів Аргентина та Франція обмінялись голами, але переможця так і не виявили — 3:3. А у серії пенальті влучнішими були саме аргентинці, які перемогли з рахунком 4:2 та стали триразовими чемпіонами світу з футболу. Дубль і вирішальний гол у серії пенальті забив капітан збірної Аргентини Ліонель Мессі. Саме його визнано найкращим гравцем чемпіонату світу в Катарі.

Нагадаємо, що у поєдинку за третє місце Мундіалю, який відбувся 17 грудня, збірна Хорватії перемогла команду Марокко — 2:1.