Українська Служба

Польська молодіжна збірна перемогла команду з Південної Кореї, а українці поступилися японцям

19.12.2022 15:00
У польському місті Битом завершився чемпіонат світу з хокею серед молоді до 20 років

У вирішальному поєдинку чемпіонату зійшлись молодіжні збірні України та Японії. Українці відкрили рахунок після голу Іллі Дубського, проте трохи пізніше японці зрівняли рахунок. А вже у другому періоді японські хокеїсти закинули чотири шайби у ворота збірної України, фактично вирішивши долю поєдинку. І хоча у третій 20-хвилинці Микита Сидоренко зробив хет-трик, але у підсумку збірна Японії перемогла з рахунком 7:4. Отже саме вона стала чемпіоном світу серед молодіжних команд у Дивізіоні 1B і в наступному сезоні гратиме у дивізіоні 1А. Що стосується молодіжної збірної України, то підопічні Олександра Бобкіна стали срібними призерами чемпіонату.

Господарі змагань, хокеїсти молодіжної збірної Польщі, у своєму останньому поєдинку на турнірі розгромили південнокорейських однолітків з рахунком 11:2. За підсумками турніру поляки фінішували на четвертому місці, а хокеїсти Південної Кореї понизились у класі, і новий сезон вони розпочнуть у Дивізіоні 2А.