Антон Дудченко та Анастасія Меркушина — чемпіони України у спринті

23.12.2022 21:00
У Яворові на Львівщині триває зимовий чемпіонат України з біатлону
 ,
Антон Дудченко, чемпіон України у спринті https://uk.wikipedia.org/ Міністерство молоді та спорту України - https://mms.gov.ua/galleries/pekin-2022-den-5,CC BY-SA 4.0

Змагання розпочались зі спринтерської гонки, яку виграв Антон Дудченко. Йому вдалося на 12 секунд випередити іншого представника збірної — Богдана Цимбала, зробивши при цьому два промахи. На третьому місці — Артем Тищенко. У жіночому спринті в перший день змагань перемогу здобула Анастасія Меркушина. На другому місці — з мінімальним відривом Олена Білосюк, «бронза» дісталася Дар’ї Блашко, яка поступилася Білосюк на 10 секунд .

У другий день першості спортсмени змагалися в гонці переслідування (перс'ют). У трійці лідерів серед чоловіків: Руслан Ткаленко (1 місце), Денис Насико (2 місце), Віталій Мандзин (3 місце). У жіночому перс'юті «золото» виборола Анна Кривонос, Олена Білосюк здобула «срібло». Замикає трійку лідерів Олександра Меркушина.