Українська Служба

Визначено переможця перших матчів чвертьфіналу плей-оф волейбольної Плюс-ліги

12.04.2023 14:00
У двох напружених матчах «ЗАКСА» з Кендзежина-Кожле перемогла варшавський «Проєкт»

«Група Азоти ЗАКСА», що є чемпіоном Польщі серед чоловічих команд, виграла перші два матчі чвертьфіналу плей-оф волейбольної Плюс-ліги. Отже, цій команді потрібна лише одна перемога, щоб продовжити змагатися. Команда з Кендзежина-Кожле перемогла варшавський «Проєкт» з однаковим рахунком у двох матчах — 3:2.

У першій частині другої зустрічі чемпіони Польщі вразили блоковою грою. Особливо часто зупинялася атака Артура Шалпука. Однак у другому та третьому сетах столична команда діяла на майданчику краще за своїх опонентів. Тоді гравці «Проєкту» завдали суперникам чимало проблем. За рахунку 14:20 у четвертому сеті здавалося, що столичний клуб здобуде перемогу у другій грі. Проте чемпіони Польщі не лише зрівняли рахунок, а й повели 21:20. А вже потім «ЗАКСА» перевела гру на тай-брейк. У ньому команди помінялися сторонами з рахунком 8:5. Через деякий час рахунок став 9:6, але варшав'янам вдалося зрівняти рахунок — 9:9. Однак у підсумку чемпіони Польщі виявилися результативнішими. За рахунку 14:13 Олександр Шлівка продемонстрував гарну атаку та допоміг своїй команді перемогти.