Українська Служба

«Радом’як» і «Лех» зіграли внічию в матчі чемпіонату Польщі з футболу серед команд Екстракласи

26.04.2023 13:39
Дебют Константина Гилке на посаді наставника «Радом'яка» виявився нічийним
Гравець клубу «Радом’як» Леонардо Роша після забитого голу у ворота познанського «Леха»PAP/Piotr Nowak

У чемпіонаті Польщі з футболу серед команд Екстракласи були зіграні матчі 29 туру. В одному з них «Радом’як», який не виграє жодного матчу першості вже протягом двох місяців, зіграв унічию з познанським «Лехом» — 1:1. Господарі вели з дев'ятої хвилини після голу Леонардо Роші. Гості з Познані зрівняли рахунок на 84-й хвилині, коли відзначився Артур Собєх. Це перший матч румунського фахівця Константина Гилке на посаді головного тренера «Радом’яка».

Наразі «Лех» посідає четверте місце в турнірній таблиці, маючи 49 очок та програвши один пункт «Погоні» з Щецина, яка виграла свій матч у суботу. «Радом'як» йде 13-м, і у нього в активі 35 очок, що дозволяє триматися на відстані чотирьох балів від зони вильоту.