Українська Служба

У футзальній ФОГО Екстракласи стартували поєдинки за медалі

25.05.2023 13:15
У Понеці та Бєльсько-Бяли розпочались вирішальні матчі стадії плей-оф серед елітного дивізіону чемпіонату Польщі з футзалу
Фото ілюстраційнеpxere.com

Зокрема, у Понеці був зіграний перший матч серії за третє місце, у якому «Футзал Лешно» приймав вже ексчемпіона, ґлівіцький «Пяст». І саме «Пяст» повів у серії до двох перемог, обігравши «Футзал Лешно», з рахунком 5:1. Другий матч «бронзової» серії відбудеться 27 травня.

А у Бєльсько-Бяли відбувся перший матч фінальної серії плей-оф, де місцевий «Рекорд» приймав «Констракт» з Любави. Нагадаємо, що саме ці дві команди посіли перші дві сходинки за підсумками регулярного чемпіонату. Господарі майданчику вже після першого тайму поступалися з рахунком 0:3, і лише у другій 20-хвилинці почали надолужувати втрачене. Проте перемогу святкував «Констракт», який здобув для себе серйозну перевагу, адже два наступних матчі фінальної серії відбудуться у Любаві — 28 та 29 травня.

Фінальна серія чемпіонату Польщі з футзалу триватиме до трьох перемог однієї з команд.