Українська збірна - у трійці лідерів медального заліку Європейських ігор

26.06.2023 13:30
Скарбничку нагород «синьо-жовтих» поповнили нові здобутки у легкій атлетиці, стрибках у воду та стрільбі з лука
 ,     2023
Артур Фельфнер, бронзовий призер Європейських ігор 2023 Мінмолодьспорт України, Creative Commons Attribution 4.0 International license

У четвертий день змагань легкоатлетка Ярослава Магучіх виборола «золото» у стрибках у висоту, а Артур Фельфнер став володарем «бронзи» у метанні списа.

Стрибуни у воду Олексій Середа та Кірілл Болюх також вибороли «золото» у синхронних стрибках з 10-метрової вишки. Це вже друге «золото» обох спортсменів на Європейських іграх.

В арсеналі збірної – й нові срібні медалі у стрільбі з лука, які здобули Анастасія Павлова та Іван Кожокарь у командному міксті.

За підсумками чотирьох днів змагань збірна України перебуває на третьому місці у медальному заліку. «Синьо-жовті» здобули 22 медалі: 11 золотих, сім срібних та чотири  бронзових.