Українська Служба

Українці і поляки здобули нові медалі на Універсіаді в Китаї

01.08.2023 14:25
«Біло-червоні» завоювали бронзові медалі в дзюдо і тхеквондо, а представники України — тріумфували в художній гімнастиці
 ,  ,      - 2023
Христина Погранична, українська гімнастка, чемпіонка та призерка Всесвітньої Універсіади - 2023 Мінмолодьспорт України, Creative Commons Attribution 4.0 International license

У китайському місті Ченду триває Всесвітня Універсіада. І є нові нагороди у скарбничці збірних Польщі та України. Бронзові медалі здобули поляки: дзюдоїст Кацпер Щуровсьвий у категорії +100 кг і Патриція Адамкевич у змаганнях з тхеквондо (вагова категорія до 57 кг).

Натомість українці відзначились черговими здобутками в художній гімнастиці. Так, Христина Погранична, яка раніше була другою у багатоборстві, здобула два «золота» у вправах з обручем та зі стрічкою. А студентська команда посіла третє місце у групових вправах з обручами.

Всесвітня Універсіада-2023 триватиме до 8 серпня.