Українська Служба

Варшавська «Леґія» програла «Хапоель Холон»: 84:81

04.10.2022 18:00
У Варшаві  відбувся матч між столичною «Леґією» та ізраїльським клубом «Хапоель Холон» в рамках групового етапу баскетбольної Ліги чемпіонів
Фото ілюстраційнеpxere.com

Матч був напруженим. Найцікавіші події розгорнулись в останній чверті, коли «Леґія» вигравала з гандикапом у сім очок, але дозволила «Хапоелю» зробити рахунок 12:0 та збільшити свої шанси на підсумкову перемогу. Втім, основний час не виявив переможця поєдинку, зафіксувавши нічию: 68:68. Але в овертаймі «Хапоель Холон» все ж таки зміг перехопити ініціативу та перемогти з рахунком 84:81. Найкращим гравцем у складі «Леґії» став Девін Марбл, в активі якого двадцять одне очко, шість підбирань, п’ять передач та два перехоплення.

Свій наступний матч в рамках Ліги чемпіонів «Леґія» проведе 11 жовтня на виїзді. Суперником команди з Варшави буде турецький «Галатасарай».