Польські клуби зіграли домашні поєдинки у рамках баскетбольних євротурнірів

27.10.2022 12:50
Варшавська «Лєґія» поступилася бельгійцям, а «Анвіл Влоцлавек» переміг угорський «Керменд»
Фото ілюстраційнеpxhere.com/public domain

Варшавська «Лєґія» у рамках групового етапу Ліги чемпіонів приймала на своєму майданчику бельгійський «Остенде». Протягом трьох чвертей матчу на паркеті була рівна боротьба, однак на останню 10-хвилинку більше сил залишилось у бельгійців, які перемогли з рахунком 59:68. Наразі «Лєґія» посідає останнє місце у групі «С», а свій наступний матч вона зіграє 22 листопада знову проти «Остенде», але вже на виїзді.

А ось «Анвіл Влоцлавек» який представляє Польщу у Кубку Європи ФІБА, приймав у себе вдома угорський «Керменд», та здобув переконливу перемогу – 88:58. Завдяки цій звитязі «Анвіл Влоцлавек» наразі посідає друге місце у групі «G», поступаючись лише фінському «Карху Баскет». Свій наступний матч «Анвіл Влоцлавек» зіграє 2 листопада вдома проти португальського «Спортінга».