«Шахтар» переміг французький «Ренн» у першому матчі плей-оф Ліги Європи

2:1 — підсумок поєдинку, який відбувся на стадіоні «Леґія» у Варшаві
Аудіо
  • Сюжет про матч «Шахтар» - «Ренн»
    -
Перед початком матчу «Шахтар» - «Ренн»Олексій Стеценко

Єдиний представник України у Лізі Європи, донецький «Шахтар», зіграв перший матч 1/16 фіналу проти французького «Ренна». Українські гравці були дуже мотивованими, особливо у першому таймі, коли мали значну перевагу над суперниками. Рахунок на 11 хвилині відкрив Дмитро Криськів, а вже на 45 хвилині Артем Бондаренко реалізував пенальті, забивши другий м’яч «помаранчево-чорних» у ворота «Ренна». Вже у другому таймі французам вдалося перехопити ініціативу — на 59 хвилині форвард «Ренна» камерунець Карл Токо Екамбі забив гол, але зрівняти рахунок до кінця гри французам не вдалося. У підсумку — перемога «Шахтаря» з рахунком 2:1.

За словами тренера «гірників» Ігоря Йовічевіча, не можна перемогти таку команду як «Ренн» без тактичної дисципліни, індивідуальної відповідальності, високого рівня організації, ментальної стійкості. «Усі ці чинники необхідні, щоб виграти матч на такому рівні. Для нас дуже важливо повторити відчуття та емоції, які ми створювали у Лізі чемпіонів», — зауважив він.

Зазначимо, що матч-відповідь відбудеться 23 лютого на арені «Роажон Парк» у Ренні.

Запрошуємо прослухати матеріал у доданому звуковому файлі.