09.03.2023 15:00
Підопічні Олександра Косенка вийшли до елітного раунду відбору на ЧС-2024 з футзалу
 ,
Олександр Косенко, головний тренер збірної команди України з футзалуPRdU/Олекій Стеценко

Національна збірна України з футзалу зіграла заключний матч у рамках основного раунду відбіркового етапу чемпіонату світу. Українські футзалісти, які достроково посіли у своїй групі перше місце, зіграли внічию зі збірною Нідерландів.

На 10-й хвилині капітан українців Петро Шотурма відкрив рахунок, але за вісім секунд до перерви збірній Нідерландів таки вдалося зробити нічию — 1:1. У підсумку саме такий результат і був зафіксований після фінальної сирени.

Таким чином, збірна України посіла перше місце у групі 11, набравши у підсумку десять очок та вийшла до Елітного раунду відбору футзального «мундіалю». Жеребкування Елітного раунду відбудеться 5 липня у штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньйоні.

До елітного раунду також вийшла збірна Польщі, яка посіла підсумкове перше місце у групі 6.