Українська Служба

Збірна Польщі з хокею вийшла до Топ-дивізіону чемпіонату світу

06.05.2023 20:06
«Біло-червоні» перемогли збірну Румунії в останньому матчі чемпіонату світу в дивізіоні 1А

Суперником польських хокеїстів у заключному поєдинку була збірна Румунії. Саме румуни відкрили рахунок у зустрічі та виграли перший період. Проте у другому періоді польські хокеїсти закинули чотири шайби, що стало ключовим моментом гри, яка в підсумку завершилась перемогою збірної Польщі з рахунком 6:2. Закинутими шайбами відзначились Ґжеґож Пасьют, Бартоломей Єзьорський, Бартош Фрашко, Алан Лущарчик, Крістіан Дзюбіньський та Каміль Валенга.

Таким чином, збірна Польщі з хокею посіла підсумкове друге місце, і разом з командою-господаркою турніру, збірною Великої Британії, вийшла до Топ-дивізіону чемпіонату світу з хокею, де зіграє вже наступного року. Відзначимо той факт, що капітан збірної Польщі Крістіан Дзюбіньський був визнаний найкращим нападником турніру. На його рахунку шість голів та п’ять результативних передач.

Що стосується чемпіонату світу–2024 серед команд Топ-дивізіону, він проходитиме у чеських містах Остраві та Празі. Зазначимо, що востаннє збірна Польщі з хокею грала у Топ-дивізіоні чемпіонату світу близько двадцяти років тому.