Українська Служба

Польські веслувальниці принесли країні першу медаль на Європейських іграх

23.06.2023 11:35
Менше ніж на секунду польки випередили на фініші суперниць з Німеччини, а третє місце посіли спортсменки з Данії
 ,  ,     ,      2023
Кароліна Ная, Анна Пулавська, Адріанна Конколь і Домініка Путто, після перемоги на Європейських іграх 2023 PAP/Art Service

Жіноча команда з веслування на каное принесла Польщі перше «золото» на домашніх Європейських іграх. Кароліна Ная, Анна Пулавська, Адріанна Конколь і Домініка Путто виграли перегони у четвірці на дистанції 500 метрів. Менше ніж на секунду польки випередили на фініші суперниць з Німеччини, а третє місце посіли спортсменки з Данії. Крім того, у зимаганні чоловічих «двійок» бронзові нагороди вибороли чоловіки — Норман Зезула і Алєксандер Кітевський. На п’ятницю у перегонах на каное заплановані фінали на шести різних дистанціях.