Українська Служба

Збірна Польщі — на другому місці командного чемпіонату з легкої атлетики ЄІ-2023

26.06.2023 14:00
Переможцем континентальної першості з легкої атлетики стала збірна Італії, на третьому місці — Німеччина
                 , 25  2023
Норберт Кобельський у змаганнях зі стрибків у висоту серед чоловіків під час командного чемпіонату Європи з легкої атлетики, 25 червня 2023PAP/Adam Warżawa

Збірна Польщі з легкої атлетики стала другою за підсумками командного чемпіонату Європи, який відбувся в Хожуві в рамках Європейських ігор.

В індивідуальних змаганнях поляки також виступили досить вдало. Дві срібних нагороди здобув Альберт Команський у бігу на 200 м і в змішаній естафеті (4х400 м). Норберт Кобельський у стрибках у висоту став бронзовим призером змагань.

Наразі Польща посідає п'яте місце у медальному заліку Ігор. У скарбниці «біло-червоних» — 24 медалі (дев'ять золотих, вісім срібних та сім бронзових).