06.07.2023 14:00
Перша ракетка світу випередила іспанську спортсменку й очікує на наступну суперницю
       2023
Іґа Сьвьонтек під час виступу на Вімблдоні 2023PAP/EPA/NEIL HALL

Полька Іґа Сьвьонтек, перша ракетка світу, впевнено пройшла до 3-го раунду Вімблдонського тенісного турніру. Вона перемогла іспанську спортсменку Сару Сорібес Тормо. Зустріч тривала понад годину, але рахунок при цьому є дуже переконливим: 6:2 і 6:0 у двох сетах.

Якщо подивитися на сухі цифри, то може виникнути враження, що іспанка взагалі не чинила опору. 26-річна Соррібес Тормо перебуває на 84 місці у світовому заліку і з його лідеркою зустрічалася вперше у кар’єрі. На початку зустрічі 22-річна Сьвьонтек навіть зустріла рішучий спротив і програла пару геймів, але решту розіграшів виграла майже всуху.

У наступному, 3-му раунді, полька змагатиметься з хорваткою Петрою Мартіч або француженкою Діан Паррі — з тією, хто з них виявиться сильнішою. Іґа Сьвьонтек вигравала юнацький турнір у Вімблдоні 2018 року, але на дорослих змаганнях не проходила далі 1/8 фіналу.