Czwórka
Darek Matyja 21.09.2017

Pech Bodnara w Bergen

Poranny Przeglad sportowy - 21 września 2017.

Wczoraj w norweskim Bergen o medale walczyli kolarze w jeździe indywidualnej na czas elity, a wśród nich nasz faworyt - Maciej Bodnar, za którego polscy kibice mocno trzymali kciuki.
Wyścig rozpoczął się jednak pechowo dla Bodnara, który już na początku trasy miał dwa upadki i skończyło się - mimo ambitnej jazdy do końca - zamiast na podium..., dopiero na 50. pozycji.
Drugi z naszych reprezentantów Mateusz Taciak ukończył zawody na 37. miejscu. Ze złota cieszył się natomiast Holender Tom Dumoulin.

Po imponującej inauguarcji sezonu PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie miejscowy Madej Wrestling Team pokonał 23:11 Boruta Olimpijczyka Zgierz-Radom, wczoraj Budowlani Łódź, po zaciętym meczu wygrali z AKS AZS Warszawa 17:15.
A ja przypomnę, że Czwórka w tym sezonie jest patronem medialnym tych rozgrywek.

Zmiana na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski w siatkówce. Wczoraj pożegnano się z dotychczasowym szkoleniowcem Ferdinando de Giorgim. Prezes PZPS Jacek Kasprzyk nie podał jeszcze nazwiska następcy włoskiego trenera, ale podobno ma to być Polak.

Znamy kolejnych ćwierćfinalistów piłkarskiego Pucharu Poslki. Są to Górnik Zabrze, który po dogrywce pokonał 3:2 Sandecję Nowy Sącz oraz Korona Kielce, która także po dogrywce wygrała z Wisłą Krakow 1:0.