Paweł Słójkowski 23.06.2014

Wimbledon: Agnieszka Radwańska i Andrea Mitu dokończą mecz we wtorek

Mecz Agnieszki Radwańskiej z Rumunką Andreeą Mitu w pierwszej rundzie turnieju w Wimbledonie, przerwany z powodu deszczu przy stanie 4:2 w pierwszym secie dla Polki, ma być dokończony we wtorek - poinformowali organizatorzy.
Agnieszka RadwańskaAgnieszka Radwańskafacebook/Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska - Andrea Mitu 4:2 [pierwszy set przerwano z powodu opadów deszczu]

Również we wtorek wystąpią pozostali polscy singliści: Urszula Radwańska, Katarzyna Piter, Jerzy Janowicz, Michał Przysiężny i Łukasz Kubot.
W poniedziałek z turnieju odpadła Paula Kania po porażce z rozstawioną z numerem drugim Chinką Na Li 5:7, 2:6. 21-letnia Polka w imprezie tej rangi debiutowała.
Deszcz przerwał w poniedziałek wieczorem w sumie siedem meczów - dwa męskie i pięć kobiecych